Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy lany aki nemrég...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany aki nemrég szakitott a baratjaval!?

Figyelt kérdés
Van egy lany aki nemrég szakitott a baratjaval. A csaj nekem nagyon bejon, de nem mondtam neki el. Probalom vigasztalni meg minden, de mar nemtudom h mit mondjak/tegyek, mit mondhatnek neki h erezze h probalom vigasztalni, de viszont azert utaljak ra h tetszik nekem. Esetleg valaki h mit mondjak neki?

2017. júl. 16. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Önts bele egy kis örömöt, hitet, hogy ez nem a világ vége! Apró utalások "Én a helyében biztos jól bántam volna veled" és hasonló kedves dolgok. Ezekből talán rájön, hogy te itt vagy neki végig és talán veled jobban is járna. Sok sikert!
2017. júl. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszii,szivesen varok meg valaszokat :D
2017. júl. 16. 21:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, jó ötlet-e, de mivel a lányok többsége otthon bezárkózva buggaszt egy szakítás után, felajánlhatnád neki, hogy elmentek valahová, eltereled az exéről a figyelmét és felvidítod. Egyetek egy fagyit, sétálgassatok, hasonlók. Remélem, hogy nem mondtam hülyeséget! Sok sikert! :)
2017. júl. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!