Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem van egy lánybarátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noname9999 kérdése:

Nekem van egy lánybarátom akivel már több éve ismerjük egymást, és elég jól kijövünk és nemrég szakított a barátjával és azóta többet is gondolok rá meg hogy lehet e valami, részleteket nem tudok írni mert túl hosszú. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 00:13
 1/7 anonim ***** válasza:
neked még senki sem mondta, hogy a 'friendzone'-ból nem lehet kikerülni? :)
2013. máj. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de hallottam már róla de úgy vagyok vele,hogy hátha lehet még valami belőle
2013. máj. 1. 00:18
 3/7 A kérdező kommentje:
legalábbis reménykedek, mostanában úgy érzem,hogy lehet ő nekem való, akit keresek, csak nem tudom, hogy ő hogy áll hozzá, mert mondta is,hogy meg tudom nevettetni, meg a különféle ötleteket a találkozásra avagy közös programra is támogatja, meg szoktunk viccelődni időnként, hogy átmennék hozzá meg ilyesmik
2013. máj. 1. 00:24
 4/7 anonim ***** válasza:

Hülyeség, hogy nem lehet kikerülni a barát zónából! Én is kikerültem és van olyan barátnőm, akinek a párja szintén csak a barátja volt évekig, először ki is kosarazta a srácot, majd mégis összejöttek, már babájuk is van.

Párom és én is csak barátok voltunk, aztán elhívott randizni. Hívd el valahova a lányt, várd egy szál vörös rózsával és kérdezd meg, hogy mit szólna, ha ez most nem egy baráti találka, hanem egy randi lenne. Páromnak bevált. :) 26N

2013. máj. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ :)
2013. máj. 1. 11:21
 6/7 A kérdező kommentje:
és egyébként aggódnom kéne ha egy sráccal megy majálisra, akit nemrég ismert meg? egyébként még azt mondta,hogy elege van a férfiakból mert nem tudnak időzíteni,úgyhogy ez gondolom nem túl jó mi?
2013. máj. 1. 14:38
 7/7 A kérdező kommentje:
És még annyit kérdeznék,hogy az jelent valamit ha az exe mindig lájkolja valamilyen bejegyzését, képet vagy hozzászól?
2013. máj. 1. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!