Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 14 évesen normális ha egyszer-...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen normális ha egyszer-kétszer együtt alszok a barátommal?

Figyelt kérdés

Van mikor ő és van mikor én megyek át hozzájuk aludni.

Fiú is 14 éves:)



2017. júl. 22. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom ezzel mi a gond, gondolj bele, barátnőidnél ott aludhattál gondolom kisebb korodba, és gondolom valameik havercsajodnak volt fiu testvére is, és iylen alapon, meg jobb ott mint valami koszos wc be..
2017. júl. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja ha szeretitek egymást miért ne? És megengedik akkor igen, ez teljesen normális szerintem. 18F
2017. júl. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hugomék is együtt aludtak a barátjukkal 14 évesen, szüleim mit tudtak volna tenni ellene? ha megtiltják akkor valami retkes kocsi hátsó ülésén oldották volna meg. Inkább anya elbeszélgetett velük a témáról meg amúgy is érettebbek voltak az átlag 14 éveseknél, nem dőltek be mindennek
2017. júl. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak alvás?

Amúgy teljesen normális. Ha valaki e miatt kritizál linkeld be neni ezt a kérdést! :D

2017. júl. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nálam ez a veszély nem állna fenn, mert másik szobába szüleim, hugom, egy évbe ha 3x egyedül vagyok itthon este xd, szóval kétlem hogy az én helyzetembe ez veszély lenne, meg este amugy is fáradt vagyok :'D
2017. júl. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretnék már mert olyan jó lehet olyan mellett kelni akit szeretsz. Csak nincs senkim 15/F :(
2017. júl. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Hát én nem engedném a 14éves lányomnak az ilyet,még akkor is ha megbízhatok benne,és el is beszélgetnénk ilyen témáról. Kamaszok,nem hülyék, tudják mit csinálnak,és ha szeretnének valamit,meg is fogják tenni. Csak véletlen csússzon rossz helyre a keze vagy valami. Mások ennyi idős korukban, tényleg 14 évesként viselkedtek,nem úgy mint például egy 22éves. Ésszel kell az ilyeneket megengedni. Nem azt mondom hogy nem lehet szerelmes,ne legyen fiúja,meg semmi ilyen. De azért az együtt alvàs igenis sok,bárki bármit mond.
2017. júl. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 nekem sincs senki :( 15/L
2017. júl. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!