Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez normális az első pár hónapban?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális az első pár hónapban?

Figyelt kérdés

Tehát van egy barátom, nem feküdtünk még le csak petting volt. Ez miattam van pár hónap múlva lesz a 17. szülinapom azt szeretném megvárni. Viszont már nagyon nem bírjuk. A barátomnak (17) már a jelenlétemtől is feláll és nem tudjuk magunkat nyílvános helyeken se vissza fogni (persze csak ha nem lát más, pl egy kávézó üres emeletén lévő kanapé.)

Ez normális? Lehetne esetleg addig is valahogy enyhíteni a vágyat?



2017. júl. 23. 00:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Folytassátok a pettinget, bár őszintén megmondom így 21 éves fejjel az a pár hónap már nem oszt nem szoroz. Ha készen álltok rá fejben, akkor csinálhatjátok élesben is,csak a gumit el ne felejtsétek.
2017. júl. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ebből még mindig nem értem, hogy mi az oka hogy visszafogjátok magatokat..? Ha ennyire kívánjátok egymást, akkor hol a probléma?


Egyébként pont ezekkel a cumikkal meg pettingekkel gerjesztettétek fel egymást szerintem, és azért most másra se tudtok gondolni, csak hogy tovább fejlődjön a dolog, és hogy milyen lehet az ha benned van, neki meg ha benned van.

2017. júl. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igazából tudom hogy nem bánnám meg, nagyon szeretném és azzal is tisztában vagyok hogy neki sem ennyire kellek. Pusztán annyi tart vissza hogy a szüleim még a pettingről sem tudnak szeretnék ha 18 éves koromig várnék.. amit lehetetlennek tartok hogy kibírjunk de legalább a 17. szülinapomat ezért szeretném megvárni. Ez hülyeség?
2017. júl. 23. 00:45
 4/15 anonim válasza:
73%
Szia:)na csajszi, megértelek nagyon. Én is így voltam. De figyelj ide. Szeretitek egymást, érzed h nem kihasználni akar téged. Figyelj ide sztem ha annyira nem bírjátok tegyétek meg. Védekezés legfontosabb!! Óvszer! Elhiszem, hogy a szülől nem akarják, de az se jó ha szexuálisan "szenvedsz"
2017. júl. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, ez a te döntésed, nem a szüleidé, te életed nem az övék. Persze tudom biztos csak jót akarnak, meg ilyenek, de nem biztos hogy jót is tesznek azzal amit tesznek, még ha a szándék nem is az hogy ártsanak. Ha úgy érzed, hogy készen állsz, és hogy a kapcsolat is olyan hogy megérdemli ezt, akkor ne félj a dologtól.


Szüleidnek meg nem kell erről beszámolnod, ha nem lehet velük elbeszélgetni normálisan erről, úgy hogy ne csak a saját álláspontjukon maradjanak. Tényleg amúgy hogyan kezelnék ők ezt, ha elmondanád nekik?

2017. júl. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyílt a kapcsolatod a szüleiddel, főleg anyukáddal, beszéld meg vele előtte, mutasd be neki a fiút, ha még nem tetted meg, hogy megnyugodjon, és mondd el neki, hogy te már készen állsz rá, és a védekezésre is gondoltok.
2017. júl. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Náluk konkrétan aki 18 éves kora előtt veszti el a szüzességét az egy qrva. Nem hiszem hogy megértenék hogy szeretjük és mennyire kívánjuk egymást. Mai napig bejárnak néha a szobámba "ellenőrizgetni" így 6 hónap után is, pettingelni is akkor tudunk mikor mindketten dolgoznak és a tudtuk nélkül jön át a barátom.
2017. júl. 23. 01:05
 8/15 anonim ***** válasza:
Ismerjék meg jobban, akkor hátha megváltozik a véleményük, ha látják, hogy mennyire odafigyel rád a fiú, és megbízható.
2017. júl. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ha abba hagynánk addig a pettinget rontana vagy javítana a helyzeten?
2017. júl. 23. 01:16
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Rontana.
2017. júl. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!