Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

JimbóGames kérdése:

Szerintetek normális?

Figyelt kérdés
15/F vagyok, a barátnőm 14/L. Egy hónapja vagyunk együtt, minden rózsaszín és tökéletes. Szerintetek normális ha már most engedni, hogy oda nyúljak vagy izgassam vagy esetleg elveszítse velem a szüzességét? Velem csókolózott először és én tiszteletben akarom tartani, nem akarok rá erőszakolni semmit vagy megrontani, én is szűz vagyok még és nem voltam lánnyal még úgy sosem és nem tudom, hogy mit kéne tennem. Várnom, hogy betöltse mondjuk a 15-öt? Ugyanakkor fogja, mikor én a 16-ot. Szerintetek meddig mehetek el? Vagy még nem kéne?

2017. júl. 21. 01:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Nem tartom magam régimódinak, de ha már régóta tart a kapcsolat a 17 éves kort jó lenne megvárni (főleg a lányoknak, bár ez tudom kettős mérce).

Szóval szerintem ez amit ti csináltok sok. (főleg egy hónap után. Ez idősebbeknél is korai szerintem. Ilyenkor még javában a rózsaszín köd van)

Meg ennyi idősen ez korai.

Mindenesetre tiszteletreméltó, hogy te nem akarod elsietni!

14,5/L

2017. júl. 21. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
15%

Az mondja hogy korai, aki 14,5 evesnek irja magat?

Ha mindketten benne vagytok, atgondoltatok, akkor esszel, vedekezessel (mondom!!! Ha nem tudod hogy kell inkabb ne csinaljatok) csinalhatjatok :)

2017. júl. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Szerintem még várjatok, túl friss még a kapcsolatotok.
2017. júl. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Egyenesen a kérdésre válaszolva nem, nem normális. Abban lányban (mert ebben a korban nőnek sem nevezhetem) nincs tartás, egy normálisabb egyeddel ezt nem tennéd meg.
2017. júl. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%

Attól még tarthatom korainak, hogy így írtam a kettő nem függ össze.

Komolyan szerinted 13-14-15 éveseknek ezt hagyni kell? Oké, hogy kapcsolatban van, de akkor is az 1 hónap szép és jó, csak ez a "rőszaszín ködös első fázis".

És a kérdező se biztos benne, hogy ez jó, idézem:

"Szerintetek normális ha már most engedni, hogy oda nyúljak vagy izgassam""... vagy esetleg elveszítse velem a szüzességét?"

Amúgy meg mindenkinek saját véleménye van.

A kedvedért megint így írom:

14,5/L

2017. júl. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát 1 hónap nagyon kevés még ehhez. Várjatok még fél évet. Csak akkor kellene lefeküdni, és csak azzal, amikor már megérett arra a kapcsolat (nah ez pont nem 1 hónap) és amikor mindketten készen álltok. Egy 14 éves nemhiszem, hogy készen áll. De ti tudjátok.


Jah, és #1/5-nek van igaza, akkor is ha 14 és fél éves.


F/17

2017. júl. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
És a petting?
2017. júl. 21. 15:02
 8/15 anonim ***** válasza:

Figyelj, mi bármit is írunk, a négy fal közt úgyis azt csináltok amit akartok. Viszont ha szerelmes az ember (és remélem azok vagytok) akkor nem nagyon tud gondolkodni és bármibe belemegy, de ez szerintem akkor is túl korai. Nem csak a korotokat/korunkat nézve, hanem a kapcsolatot is. 1 hónap alatt alig lehet megtudni a másikról valamit, nem hogy szexelni. Persze, lehet hogy én vagyok a prűd, de szerintem így van.

15L

2017. júl. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
És én így 15 évesen a pettinget sem engedném a pasimnak, még ha fél éve is lennénk együtt. Ne siessétek el a dolgot. Van időtök, nem?
2017. júl. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%

Én az idősebb, sokat tapasztalt generációhoz tartozom. A legkisebb gyerekem is több, mint ti ketten együtt. A magam részéről 16 éves koromban estem túl a tűzkeresztségen. Akkor királyságnak éreztem, de a mai eszemmel nagyon korainak tartom. Úgy vélem, talán jobb lett volna annak rendje, s módja szerint átélni a várakozás izgalmával terhes éveket. Mert az egészséges lelki fejlődéshez szükséges az, hogy minden korszakunk kötelező köreit lefussuk.

A siker különben sem jó tanítómester. Igazán tanulni csak a kudarcainkból tudunk. Egy életre boldogtalanná tehet mindkettőtöket, ha most szexeltek,azt sikerként fogja a tudatalattitok elkönyvelni, és nem serkent tanulásra. Ha szétmentek, (mert szétmentek) nagyon nehezen fogtok párt találni, mert a mostani siker azt sugallja nektek, hogy nem kell tanulni, minden úgy úgy jó, ahogy van. Aztán csodálkoztok, ha az élet megsoroz.

2017. júl. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!