Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez mit jelent? Gondolom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Gondolom rosszat, de mire gondolhatott? 15/F

Figyelt kérdés
Barátnőmmel egy ideje nem láttuk egymást de telefonon beszéltünk és elmondtam neki, hogy meghíztam. Néma csend, én meg mondom, hogy erre azért nem számítottam. Mondta, hogy volt reakció, szemforgatás.... ez akkor mit jelent. Tudom, hogy rosszat, de szakítást vagy mit? Mert amúgy fogyokúrazok, csak a nagy melegbe nem tudtam elmenni futni....

2017. júl. 24. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy rövid idő alatt látványosan meghíztál.

Gondolom, azért volt csend, mert meglepődött vagy nem értette, hogy mit akarsz ezzel. Pár hét alatt senki sem szokott elhízni.

2017. júl. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Akkor te még nem láttál engem! :D

De tényleg nagyon durvan gyorsan hízok.... egy hét alatt SIMÁN felszedek 5 kilót!

2017. júl. 24. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!