Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A pasimtól kérdeztem hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimtól kérdeztem hogy kinek van jobb feneke, nekem vagy a legjobb baratnőmnek (az exe)?

Figyelt kérdés
(Sokak szerint jó seggem van mert vékony vagyok és formás) Először nem akarta elmondani,hogy kinek jobb a feneke de mondtam neki hogy nyugodtan,nem fogok megsértődni. Azt mondta,hogy a legjobb barátnőmnek jobb segge van mint nekem....A kérdésem az lenne felétek,hogy jó az ha egy pasi ennyire őszinte vagy inkább hazudjon de kedves legyen?

2017. júl. 27. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az őszinteség mindennek az alapja, méltányold.. Hazudhatott volna de neked az igazat mondja, ez többet ér
2017. júl. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 DollarDog ***** válasza:
100%
Becsüld meg azt a srácot! :D legalább nem hazudik bele a szemedbe
2017. júl. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Igaz, bár ... Ha együtt vagyok egy csajjal , akkor az ő segge a jobb, nem pedig másè .... Vagyis lehet a másik szebb , de nekem akkor is a barátnőm, és az övé szebb , nemtudom érted e ,:D
2017. júl. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Mondd el nyugodtan nem sértődök meg, csak utána magamban megy a durci és kibeszéllek a gykn, de ha nem az igazad mondod és kiderűl akkor meg azért fogok haragudni, tipikusan idióta fas* vagy, akit mindenkinek kerülnie kéne 1 du*ás után... Ki a fas*t érdekel, hogy kinek jobb a segge?? VEled van, igen, amíg nem csal meg akkor minek baszta*d ezzel... Én is jöjjek ide, hogy a barátnőm azt mondta, hogy az egyik csúcs modell srácnak jobb vádlija van , mint nekem, szerintetek melyik a jobb hogy elmondta az igazat és egy undorító rin*yó mert nem én vagyok a legszexibb szerinte, vagy az lett volna a jó ha hazudik?
2017. júl. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondtad,hogy nem fogsz megsértődni,csak legyen őszinte,akkor tartsd is magad ehhez. Örülj annak,hogy őszinte. Oka volt,hogy a legjobb barátnőddel szétmentek, és ezen az ex jó segge sem segített. Ahogy veled sem a seggedért van együtt. Amúgy pedig tehetsz azért,hogy jobb feneked legyen,szóval hajrá :D
2017. júl. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Örülnék a helyedben, hogy őszinte.
2017. júl. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a kommenteket! Szerintem is jó hogy őszinte én nagyon szeretem a srácot!
2017. júl. 27. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!