Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik a legjobb Balatoni...

Melyik a legjobb Balatoni város, az északi part vagy a déli part a jobb?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt mondják sokan hogy a déli part azért jobb mert később mélyül,nem hirtelen, meg hogy a déli part melegebb?

#Balaton #déli part #Északi part
2017. júl. 14. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:

A mélyülésnek vagy a melegedésnek mi köze van a városhoz?

Ha azt kérdezed, hogy én melyiket szeretem, akkor a keleti partot. Nem kell kilométereket gyalogolni, hogy úszni tudjak és a lakásomhoz is közelebb esik.

2017. júl. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a déli partot szeretem jobban, igen, lassabban mélyül, de ennek hátránya is van: egy kilométert begyalogolhatsz és még mindig csak combközépig ér... ennek ellenére ez kellemesebb valahogy nekem, plusz a kilátás a Badacsonyra csak onnan élvezhető :)

Máriafürdőt kedvelem a legjobban, csendes, nyugis hely, a buliközpontokat kerülöm pár éve.

2017. júl. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Én pont az északit szeretem jobban, Füred környékét, mert nagyon jó alternatív programlehetőségek vannak és nyugodtabb is sz egész. Persze, már pár éve nem vagyok bulihuligán és a munka is sok, nem hiányzik a tömeg, de többre vágyok, mint egy egész hetes heverészés a parton. De gyerekeim még nincsenek, így az nem szempont, hogy miképp mélyül a víz vagy melegebb-e két fokkal. Gyerekkoromban mondjuk ezerszer jobban szerettem Lellét emiatt, meg kamaszként Siófokot a bulik miatt. Mindenkinek más szempontjai vannak - nekem mostanában az is elég, ha egy jót borozgathatok a domboldalban, nézve a vitorlásokat.
2017. júl. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2017. júl. 17. 09:24
 5/8 anonim válasza:
Egyébként a déli parton sem csak fürdeni lehet, itt élek, rengeteg program van: kalandpark,kilátók, gokart pályák,wakeboard pályák, és a parttól 5-10 kilóméterre nagyon jókat lehet túrázni.
2020. ápr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Siófok és Zamárdi is nagyon szép mint az egész Balaton... de itt is megvannak a sajátosságok amiket érdemes észben tartani sokan vannak akik ocsárolják hogy “milyen drága 2 lángos 2.000 meg egy sör 700.-“ Igen. Mivel ez a déli-part és a Balaton “Ibizája” Zamárdival együtt nyáron ez a két város “a fiataloké” és a külföldiek-é kur*a jó fesztekkel Minden nyaron itt adjuk a spanokkal🤪 Balaton Sound, B My Lake, vagy mondjuk hatalmi bulik a Plázson, Scitec Muscle Beach stb... aki mondjuk falrú’ gyűnne’ az aszonnya’ mög a két gyerkőcce’ az ne ide jöjjön nekik bármelyik kis Balatoni város jobb pl: Révfülöp vagy Balatonföldvár és ott az árakkal sem vannak úgy “elszállva” a gyereknek úgy is mindegy hol fürdik nem? A 60+os Manyika néni meg se közelítse Júliusban ezt a két várost mert már a Yarisban kiesik a dauer a hajából amikor meghallja a Techno bass-t és elkezdi hogy ezek “a mai fiatalok csak inni meg drogozni járnak ide bezzeg a kapa nem fog magától dolgozni ugye Jolikám?..” na ennek a vén sza*rosnak meg valamelyik Északi-parti város való pl:Csopak...Balatonakali stb... és így a tökéletes😄
2020. okt. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os! Téged ezzel a kommentedel már 4-edszerre látlak :D
2021. jan. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal jobban bejön a déli part. Jobb az atmoszférája. Jobb a panoráma. Kedvesebbek és nyitottabbak az emberek. + Nincs tele gombáslábú nyugdíjjasokkal, mint ahogyan az északi part
2021. márc. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!