Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok. Tényleg ilyen fontos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Tényleg ilyen fontos nektek, hogy egy fiú/férfi tökéletesen nézzen ki? Mi lehet az oka, hogy engem mindig visszautasít mindenki? szerintem nem vagyok csúnya

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy egyfolytában elveszik az önbizalmam az ilyen "kudarcok" után..Hova lejjebb. Hogy kéne kinézni már, hogy tetszek egy normális lánynak? Nem topmodellek után megyek. A szöveg az semmi gond. Én igazából barátságos módon viszonyulok ahhoz aki tetszik, barátként kezelem, nem nyomulok. Nem rontom el a dolgokat. De nem is a visszautasítás, hanem az, hogy nem kapom a jelzést, hogy oké haver léphetsz a következő szintre. Végső elkeseredésemben írom ki ezt, már nem tudok mit tenni. Világ életemben volt 2 barátnőm és azóta semmi.

2017. júl. 30. 10:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Légy önmagad. Ne változz meg senkiért főleg egy lányért ne. Max ha olyan vagy hogy bunkó meg ilyenek akkor azért mehet a változás belsőleg. De külsőleg szerintem ne. Majd ugyis lesz valaki akinek igy fogsz kellene ebbe biztos vagyok.:)

16l

2017. júl. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mindig látom a boldog párokat mindenhol én meg itt egyedül már egy jó éve. 20 évesen azért eléggé rossz érzés. Amolyan szeretethiány vagy nemtudom
2017. júl. 30. 11:12
 3/18 A kérdező kommentje:
Aki szeretné képet is küldök neki, csak kíváncsiságból, hogy ti is tudjátok a külsővel valóban gond van vagy nincs és akkor el tudom hinni. Szerintem tényleg nem nézek ki rosszul, de egy idő után már azt gondolom, hogy csak szerintem nem vagyok csúnya.
2017. júl. 30. 11:19
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem sajnáltatom magam, de már csak ide tudtam jönni végső "bánatomban"
2017. júl. 30. 11:20
 5/18 anonim ***** válasza:
Na, dobj meg egy képpel, hadd lássalak :D
2017. júl. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nekem is küldhetsz, megpróbálok segíteni:)

(Bár szerintem semmi baj nincs veled, csak eddig nem volt szerencséd)

2017. júl. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem küldhetsz képet, utána adok vmi tanácsot.
2017. júl. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Tudod a csajok főleg többnyire a nekik szimpatikust választják, az hogy x-y-nak mi a szimpatikus eltérő, aki eleve jól néz ki, az jól kinéző fiút választ, aki kevésbé néz ki jól, az hasonló fiút. De van, hogy ők se tudják épp miért az tetszik nekik, ez olyan, mint a vásárlás, kiszúr valamit, ami megfogja.
2017. júl. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Küldheted a képet, de szerontem ha nem látod magad rondának akkor csak nem vagy az:D
2017. júl. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ide is jöhet kép.

Egyébként ez a mai lányoknál a tendencia sajnos, mindenki a tökéleteset keresi, és válogathatnak is, mert minden átlagos lányra jut 2-3-4-5 srác, ezáltal megnő az ego, és indul a válogatás. Tapasztalat.

2017. júl. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!