Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mindenképp fontos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mindenképp fontos nektek, hogy külsőleg vonzódjatok ahhoz, akivel lefekszetek?

Figyelt kérdés
Vagy figyelmen kívül tudjátok hagyni? Ha nem, akkor vajon egy alacsony és ocsmány férfi, aki annyira ronda, hogy a lányok kimondottan hányingert kapnak tőle mekkora eséllyel vesztheti el végre a szüzességét, ha eddig még 28 évesen sem jött el vele még egy lány még randizni sem a sok próbálkozás ellenére.

2015. júl. 26. 16:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fontos, igen.
2015. júl. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
fontos. nagyon.:S
2015. júl. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igy fogsz maradni...
2015. júl. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor úgy néz ki, hogy örökre szűz maradok, pedig mindennél jobban vágyom egy párkapcsolatra. De sajnos alacsony vagyok és ocsmány, annyira, hogy egy lány sem képes legalább egy kicsit vonzónak látni :(
2015. júl. 26. 16:16
 5/13 anonim ***** válasza:

az alacsonysággal nincs baj, de az ocsmánysággal igen.:S

sajnálom, de mit vártál. te tudnál szeretni olyan lányt, aki szerinted ocsmány?

2015. júl. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Voltam már olyan pasival, aki "ocsmány"nak mondható volt, mégis olyan kedves, figyelmes és jó szövegű volt, hogy simán levett a lábamról.

De ha így állsz hozzá, hogy csak arra mész, hogy feküdjön le már veled valaki, sose lesz szerencséd.

2015. júl. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6: Tuti az is csak átlagos volt. Egy tényleg ocsmány férfivel senki nem foglalkozik. Amúgy én már akkor is boldog lennék, ha legalább egy lány esélyt adna arra, hogy legalább randizni eljöjjön velem, nem kell azonnal szexelni, de sajnos még ennyi esélyt sem kaptam. Amúgy meg olyan külsővel, mint nekem van, az ember nem válogathat. De még így sem akad olyan lány, aki nem kapna hányingert a külsőmtől.
2015. júl. 26. 16:59
 8/13 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, sokan írtak rám, hogy biztos én is ronda vagyok meg hogy hogy nézek ki meg hogy néz ki a pasi.

A pasiról nem teszek ki képet, de itt van rólam:

[link]

2015. júl. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Akivel elvesztettem a szüzességem, kifejezetten csúnya volt. Ez 8 éve történt, neki azóta sincs barátnője. Én voltam az egyetlen.


A belső tulajdondságait szerettem, nem a külsejét.


24/L

2015. júl. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

8: Most még biztosabb vagyok benne, hogy a férfi max. átlagos lehetett. Ugyanis túl jól nézel ki. Egy tényleg csúnya férfit észre sem vennél, ebben biztos vagyok.


9: Szerintem az a kifejezetten csúnya is átlagos lehetett. A lányok sokszor rondáznak le átlagos férfiakat is. A valóban rondákat viszont nagyon durván utasítja el minden lány. Én 28 évesen is szűz vagyok, hiába van jó belsőm, egy lányt sem adott még esélyt, hogy megmutathassam. Még sosem randizhattam.

2015. júl. 26. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!