Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek a mai tinilányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a mai tinilányok nagy része (14-18 év) általában idősebb férfival jár (20+ éves korosztály)?

Figyelt kérdés

És a másik oldalon ez miért nem figyelhető meg?

(A hasonló korü fiúkról kevésbé lehet hallani, hogy 20+ éves nőkkel járnak)


2017. júl. 31. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Erre az érettség az ok, a fiúk még sztem 20 évesen is éretlenek. A lányok már 16 évesen "érettek" sőt még naívak is. Az a 20+-os aki 14-16 év közöttivel jár az sztem már nem normális, meg béna és nem tud 18-20 évest össze szedni, mert azok már nem naívak.

21/F

2017. júl. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem gondolnám hogy olyan sok 14-15 éves lány jár 20+ éves sráccal. De azért 17-18 évesen szerintem abszolút, saját tapasztalat:)
2017. júl. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Illetve normának számít, h a lány legyen fiatalabb. 20+os lányok már a 30+osokat jobban szeretik, az anyagi biztonság miatt.
2017. júl. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Nos,vázolom a saját nézőpontomat.

Ugye,az van,hogy a lányok hamarabb érnek mint a fiúk.

Na már most,a lánykák elhiszik,hogy ők meglettek 14-15 évesek és akkor már nagyon érettek,övék a világ és úgy gondolják,hogy nyilván érettebb pali kell nekik,csak azt felejtik el,hogy a 20 éves palik fele aki képtelen volt megszerezni egy szintén 20 év fölötti a nőt azok csak élvezni akarják az életet,azzal,hogy jól megrakják őket párszor meg ilyenek.

Tisztelet a kivételnek.

Ugyebár a lányok az idősebb palikra buknak mert érettebbek azok,de csodálkoznak,hogyha nem jön össze velük egy normálisabb emberke,mert van annyi esze,hogy nem áll le egy tizenévessel és a lánykák mivel vakok nem veszik észre a velük egy idős fiúkat,akik érettebbek a kortársaiknál.

Ezek a 18 év alatti fiúk inkább csendesebbek és visszahúzódóak,na már most a lányok fel sem figyelnek ezekre a fiúkra,szóval ne sopánkodjatok csajok,ha nem találtok normális fiút,tudjátok,nem csak arra kell rámenni akinek a legnagyobb a szája:)

16/F

2017. júl. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Lányként én igenis tudom mondani hogy én szeretem ha a pasim idősebb nálam. De nem egekbeszökően. +2-5 év nekem még simán jó több már necces..

15L

2017. júl. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Egyértelműen. Mert nekik szőrösebb a túrórudijuk.
2017. júl. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 egyetértek veled. Néha csak tátott szájjal figyelem amikor osztálytársaim mesélik hogy egy 20 éves sráccal járnak. Szerintem ez már szánalmas... 14/L
2017. júl. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez csak akkor van, ha a srác egy jobb életvitelt tud felvillantani a csajnak annál, mint amit a csaj szülei biztosítanak. Ez többnyire pénz függő, de nem feltétlenül. Úgyhogy ez nem kor függő szerintem, hanem életvitel-és élménybiztosítás (leginkább pénz).


A kisfiúknál ez miért nem jelentkezik? Mert kevésbé kezd ki egy idősebb csaj egy fiatalabb sráccal. Ráadásul a kisfiúkban azért benne van, hogy nem feltétlenül természetes az, hogy egy idegen nő finanszíroz nekem mindent.

2017. aug. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat! Mindenkinek megy a zöld kéz!
2017. aug. 5. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!