Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Holnap lesz a barátnőm névnapj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap lesz a barátnőm névnapja és fogalmam sincs hogy mit vegyek neki mert még csak 3 hónapja vagyunk együtt meg a mi családunk nem igazán szokta ünnepelni a névnapokat. Mit vegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

2017. aug. 1. 01:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerntem valami apróság elég, pl veszel neki valami édességet, legyen az csoki stb... Ha a kedvencét adod neki, szerintem még jobban értékelni fogja :)
2017. aug. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy ha romantikus akarsz lenni, és a lány olyan típus aki vevő erre, vehetsz neki egy szál rózsát is.
2017. aug. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne értsd félre de ha tegnapelőtt holnap volt a névnapja akkor minek most kiemelni? 😅 Főleg hogy ott van a tök3letes váasz c:
2017. aug. 3. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem én, mint nő annak örülnék a legjobban, ha kapnák a parneremtől egy "pihentető" napot. Meg is kaptam... Mielőtt hazaér engedj neki egy nagy habos fürdőt szorj bele virág szirmokat gyújts gyertyákat kapcsolj neki zenét és hagyj neki egy kis relaxálást készíts oda egy köntös és egy mamuszt amibe majd becsoszog a szobaba maszírozd jó alaposan át csókolgasd őt, mond el mennyire szereted.. Esetleg vegyél valami kaját amit ritkán eszik vagy valami finom húsos vagy lédús gyümölcsöt kicsit farigcsál formára, készíts neki saját magad egy csokor virágot... Hidd el ennek nagyon örülne ez szívből jönne és megfizethetetlen az élmény amit okozol neki vele.
2017. aug. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én korán reggel elmentem neki csokit venni XD
2017. aug. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!