Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem élvezem a csókolózást?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem élvezem a csókolózást?

Figyelt kérdés
Benedvesedek, de egyáltalán nem élvezem. Mitől lehet?
2017. aug. 1. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Me too sister. Feláll de ennyi. Valszeg mi nem szeretjük vagy nem élvezzük annyira a csókolozást mint mások.... ettől fügetlenül, hogy nem élvezem, néga hiányzik a barátnőm csókja....
2017. aug. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csókolózástól benedvesedsz? Egy sima csóktól?? Valószínűleg azért van,mert nem szereted őt,csak jó az ágyban. Ne haragudj,nem szeretnék bunkó lenni,de nem értem,hogy miért vagy vele együtt (ha együtt vagytok,persze),ha nem élvezed még a csókot sem. Ha pedig nem vagytok együtt,akkor nem baj,hogy nem élvezed,mert akkor nem az a lényeg,sőt.. :)
2017. aug. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó,a volt barátommal is ha csókolóztam, benedvesedtem és nagyon szerettem úgyhogy ez egy hülyeség. Ez azt jelenti hogy nem csak lelkileg, de testileg is vonzódsz a másikhoz.
2017. aug. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem élvezed.
2017. aug. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!