Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit mondhatnék még?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondhatnék még?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint egy éve vagyunk együtt mégis szégyellös ez eddig nem is zavart de a hétvégét a nagyszüleinél töltöttük és az ottaniak elött kicsit sem volt megszeppenve az unokatestérei elött simán randarirozott az egyik szobából a másikba majdnem teljesen meztelenül és amikor bementünk a szobánkba megkért hogy menjek ki amig átöltözik mikor megmondtam neki hogy ez engem zavar egyszerüen nem vett számitásba, át názett rajtam nem tudom mit mondjak még neki. Azt mondta ne fárasszam ilyen butaságokkal. Nem érti meg,hogy ez nekem nem butaság. Még mielött összejöttünk volna minden lány fényképét kedvelte a közösségi oldalakon mikor megkérdeztem töle hogy engem miért nem akkor szokott kedvelni azt mondta hogy ne fárasszam öt ilyesmivel mert neki én vagyok a legszebb és ezt anélkül is kellene tudnom hogy nem kedveli a fényképemet. Holnap találkozok vele a kedvencét fözöm ezerszer lepergett a fejemben,hogy ezt nem hagyhatom igy szó nélkül... Nagyon szerelmes vagyok belé ritkán csinál ilyesmit de akkor teljesen padlóra kerülök,nem tudok aludni és étvágyam sincs.

Csak erre tudok gondolni. ö19/fiú én16/lány



2017. aug. 1. 13:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit kéne csinálnom.
2017. aug. 1. 13:20
 2/3 anonim ***** válasza:

Mért nem vele beszéled meg ?

De 19 évesen még éretlen :/

Majd kinövi, vagy veled vagy nélküled. Kiderül.

2017. aug. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én probáltam vele megbeszélni és csak annyit mondodtt,hogy ne fárasszam ilyen butaságokkal :/
2017. aug. 1. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!