Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Internetbarátság? Tobbi lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetbarátság? Tobbi lent

Figyelt kérdés

15/L

Oké, szóval 1 éve beszélgetek egy fiúval ekivel egy komoly kapcsolatot teremtettünk magunknak. 160km van közöttünk, nem találkoztunk még.

Szüleink beszéltek, hogy oké szervezzük meg.

Aztán az apja gondolt egyet h nincs pénzük, nem jönnek (ez 100%).

Azóta csak veszekszünk.

Többször ott akartam már hagyni, de nem lehet mer érzelmileg zsarol. Hogy ő eret vág (mutatott már képeket a kezéről nem túl szép. El is hiszem hogy megtenné.)

Megha belegondolok irigy lennék arra a lányra (ha utánnam lenne barátnője) hogy ő is megkapja azt a figyelmet amit én kaptam tőle...

(Amúgy nagyon jól megvoltunk, minden problémámban segített és ott volt velem...)

Mit csináljak?

Ez így csak időpazarlás nem?

(Nem fogunk talizni ez 10000000% :c )



#internetkapcsolat #internetlove #internetbaráság
2017. aug. 1. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el minnél előbb!
2017. aug. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha érzelmileg így zsarol azt miért tűröd el?

Én is beszéltem már nem egy ilyen emberrel, tényleges depressziós, gyógyszert szed, és lám mindig el.

De persze te ismered..de ha csak ezért maradsz vele az nagy hiba lenne.

De amúgy nem értem a kérdést..nem tudtok most találkozni, majd máskor összejön. Most kicsit veszekedtek, mert nem úgy alakultak a dolgok ahogy tervezetetek. Dühösek vagytok, az idegek most tombolnak. Majd lenyugszotok, és megoldjatok a dolgokat.

És az normális h féltékeny vagy az utánad következő lányokra. Mert valamilyen szinten szereted. De ez idővel eltud múlni. Rajtad áll, h szeretnél vele maradni ezek után vagy sem. Olyan nincs h nem tudod, h mi tevő legyél most. Csak gondold végig...

2017. aug. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem akarom hogy bántsa magát. Az nagyon fájna

Én viszont így már nem nagyon akarom folytatni...

2017. aug. 1. 21:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Saját érdekeidből az lenne a legjobb, ha otthagynád, hiszen ebből semmi sem lenne(szinte biztos). De ha tényleg vagdossa magát a srác, meg ilyesmik, akkor lehet, hogy valami nagyon rosszat tenne magával, ha elhagynád szó nélkül. A szülei(mármint a srácé) nem vették még észre, hogy a gyerekük már vagdosta magát, stb? A szülők helyében már rég pszichológushoz vittem volna...


De a kérdésre válaszolva. Ha már Ő is így zsarol téged, akkor Neked is erősen kell válaszolnod. Mondd meg neki, hogy nem szakítasz meg vele minden kapcsolatot, ha saját maga erejéből abbahagyja az öngyilkossági próbálkozásait(legalábbis azt szűrtem le, hogy már próbálkozott hasonlóval), vagy forduljon valakihez segítségért. Bízzunk benne, hogy sikerrel jársz, még ha ez nehéz is :).


Tudom, tudom, ez így nagyon rosszhiszeműre sikeredett, de "kis karvagdosásból" simán lehet öngyilkossági kísérlet, mégha nem most, hanem öt év múlva...

2017. aug. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!