Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom megismerkedett egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megismerkedett egy lánnyal chatrouletten, beszélgettek. Láttam egy részletet ahol szívezgettek, ez nekem nagyon rosszul esett és megkérdeztem miért azt mondta mert jófejnek tűnt mit csináljak? Miért van ez? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Felhoztam neki ma is a témát megbántott azzal hogy azt mondta miért ne csinálhatna ilyet. Utána kiakadtam és vagy fél óráig nem szóltunk egymáshoz. Azt mondta nyomást érez a mellkasába ez miért van? Nem szeretném elveszíteni mit tegyek?

2017. júl. 28. 23:32
1 2
 1/14 HunIfju válasza:
szerintem keress egy értelmes srácot ;)
2017. júl. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha ezzel a lánnyal megcsinálja akkor bárkivel. Találsz jobbat is hidd el. Meg annyira nem rossz szinglinek se lenni😂✌
2017. júl. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Pontosan mit csinál meg? Azt az eget, szívet küldött neki, ez már majdnem ölelés, ami már majdnem csók, ami meg már majdnem szex, utána titokban összeházasodnak Mexikóban... Jaj nem... Ne csináljatok már ügyet mindenből. :"D
2017. júl. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De mitől érez nyomást a mellkasában?
2017. júl. 29. 00:36
 5/14 anonim ***** válasza:
Lelkiismeretfurdalas..
2017. júl. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
#3 kicsit Dancsós vagy😂
2017. júl. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Egyszer már szakítottunk, nem szeretném megint elveszíteni 😭
2017. júl. 29. 01:10
 8/14 A kérdező kommentje:
Akkor szokta ezt a nyomást érezni, vagyis ezelőtt akkor érezte mikor sokat voltunk egyutt, vagy beleszóltam hogy ne beszéljen azzal a lánnyal vagy valami ilyesmi volt, nem emlékszem rá pontosan. Nincsenek barátai, csak haverjai és azt mondta csak én vagyok neki (meg persze az anyukája) és hogy kell neki egy barát. És hogy ezért beszélget lányokkal. Nem szólnék bele ebbe soha, csak látok mindig beszélgetés részleteket és ettől van a vita 😞
2017. júl. 29. 02:20
 9/14 anonim ***** válasza:
Mert fiukkal nem tud? En nagyon féltékeny lennék. Meg mi ez már?😅
2017. júl. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért nem tud fiúkkal és hidd el van hogy elég féltékeny vagyok 😞
2017. júl. 29. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!