Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 23 és 16 év. Túl nagy korkülöm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 és 16 év. Túl nagy korkülömbség?

Figyelt kérdés
23 éves fiú, 16 éves lány. Szerintetek?

2017. aug. 4. 01:22
1 2
 11/16 anonim válasza:
Nem nagy korkülönbség. Tapasztalatból mondom. 18/L
2017. aug. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Brryni válasza:
100%
Az én pasim 26 ên pedig 17 és már 3éve együtt vagyunk szóval szerintem nem nagy gond de attol is függ h mi a szándékod vele
2017. aug. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :) Mi a szándékom? Szimpi. Az előző barátnőm 26 volt (én akkor 22) és valahogy olyan kis befásult volt. Nem rossz de nem is jó értelemben. Olyan akinek már meg van a saját értékrendje és abszolút nem érdekli és nem nyitott semmi másra. Ő viszont tele van energiával, kiváncsi és olyan nyitott hogy minden beszélgetés egy élmény vele :)
2017. aug. 29. 20:04
 14/16 anonim ***** válasza:
16 éves koromban nekem sok lett volna egy 23 éves srác. Én még mást vártam egy kapcsolattól ennyi idősen, nekem rengeteg minden volt új és ismeretlen, és nem bántam meg, hogy olyasvalakivel szereztem tapasztalatokat, aki szintén nem volt érettebb és rutinosabb semmilyen téren. De ez ugye én vagyok, ez az én magánvéleményem. Ha nekik jó, akkor gáznak nem gáz, nincs szó itt akkora korkülönbségről azért. Mindenkinek a maga dolga erről dönteni.
2017. aug. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
egyéni véleményt lepontozzák, csoda hogy ilyen elkurvult társadalomba élünk?
2017. aug. 30. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

12.


Egy 23 éves srác összejött egy 14 éves lánnyal?....

Nem semmi....

2017. dec. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!