Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, milyen érzés tudni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen érzés tudni, hogy valaki szerelmes belétek, akit ti nem szerettek, és nap mint nap találkoztok?

Figyelt kérdés
Tudjátok a fiúról ,hogy odavan értetek, de már nem nyomul, nem erőltet rátok semmit, teljesen kulturáltan elfogadta, hogy nem lehet semmi és abszolút megértő veletek, talán épp azért mert szeret. Próbálja elnyomni magában, és továbblépni, úgy tenni mintha mi sem történt volna. Viszont munka kapcsán nap mint nap találkoztok, amin jelen körülmények között egyikőtök sem tud változtatni.

2017. jan. 4. 11:18
 1/9 Sunshinedoll ***** válasza:
62%
Nekem semleges. Rosszul érezni nem fogom magam emiatt. Ez igazából az ő "problémája", nem az enyém. Nem szántam bunkónak a választ, de a viszonzatlan szerelmet mindenki intézze el magában, ez nem az én felelősségem.
2017. jan. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rossz érzés. Sose tudom, mi a helyes viselkedés ilyenkor, mivel okozok neki kevesebb fájdalmat.
2017. jan. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kínos, kellemetlen, bosszantó.
2017. jan. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szar. Mert nem akarok neki rosszat, nagyon rossz hogy miattam szenved. Mondjuk szerencsére aki ilyen, azzal korántsem vagyok napi kapcsolatban, így sokkal könnyebb tartani a távolságot...
2017. jan. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

És mitől éreznétek magatokat a legjobban, ha mit csinálna a fiú? Ha úgy tűnne hogy már egyáltalán nem érdeklitek, az jó lenne? Vagy mit lehet ilyenkor tenni?

Csak az új munkahely a megoldás?

2017. jan. 4. 14:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem szeret a lány?
2017. jan. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elutasított a lány? Mert ha világosan ezt nem közölte veled, addig ezt honnan veszed, nem szeret és hogy nem lehet semmi köztetek?
2017. jan. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem az nagyon feltűnő ha kerülöd. próbálj normálisan viselkedni, úgy ahogy eddig is. maradj közvetlen és rendes vele. talán pozitív irányba is megváltozhatnak a dolgok. meggondolhatja magát egyszer. rájön, hogy még is kellesz neki... lehet semmi nincs veszve
2017. jan. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A tapasztalatom az, hogy a lányok sem tudják hogy ilyen esetben mit is kéne tenniük, hogyan kéne viselkedniük.

Én pont ilyen szituban voltam. Az én kis szerelmem sem tudta hogy viselkedjen velem, miután megtudta, hogy szeretem. Ő azután is éppen úgy flörtölgetett velem, mint azelőtt, hogy bevallottam neki, hogy szeretem, hogy teljesen elcsavarta a fejemet. Így rohadtul nehéz tovább lépni, főleg, hogy én is napi munkakapcsolatba voltam vele.

Próbáltam jó fej lenni vele és kedves maradni, de próbáltam levegőnek is nézni. Egyik sem vált be.

Ha nap mint nap látod, akkor nem fogod kiverni a fejedből, egészen addig amíg nem találsz egy másik lányt, akiben nem Őt keresed, hanem a saját értékei miatt szereted meg...Vagy ha lelépsz és munkahelyet váltasz.

Én ezt tettem, de sok idő után sem múlik el nap, hogy ne jutna eszembe. Elég csak egy illat, egy hang vagy csak egy kósza gondolat, hogy eszembe jusson és kicsit gyötörjem, magam, hogy miért nem kellettem neki...

Ez van :(

2017. jan. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!