Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem érdekli barátomat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdekli barátomat hogy haverjai nem szállnak le rólam?

Figyelt kérdés

Van 2 srác akik barátommal járnak egy suliba és az egyik az osztálytársa, a másik pedig az évfolyamtársa. Pár napja mind a ketten nagyon kezdtek rám szállni. Facebookon mondták, hogy mennyire szép vagyok, meg mennyire lefeküdnének velem. Meg volt hogy együtt mentünk el valahova úgy, hogy ők is ott voltak és az egyikőjük megcsókolt, én pedig azzal a lendülettel ellöktem magamtól, meg elkezdett fogdosni, barátom meg semmit nem csinált, csak röhögött. Cdak annyit mondott, hogy ne foglalkozzak velük, csak hülyülnek. Tegnap meg a másik srác képet küldött a....ról és mondta és megint hangoztatta, hogy le akarna velem feküdni és erről is szóltam barátomnak, de nem nagyon hatotta meg ahogy észrevettem.


Én 15 vagyok, ők meg 16 évesek.


2017. aug. 7. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Mind harmat kerulnod kene szerintem , habar valoszinuleg egy idiota vagx azert , csak ilyen srac jutott neked :).
2017. aug. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintem meg ne hívj idiótának, ha nem is ismersz, kösz.
2017. aug. 7. 20:02
 3/12 anonim ***** válasza:
33%

Hat te logsz ilyen gyokerekkel :) normalis lany lennel akkor normalis pasid lenne normalis ismerettsegi korrel de valoszinuleg a modern vilag egyik szanalmas klonja vagy aki idejott bőgni mivel a kutyat sem erdekled igazabol :)

Ha normalis kkapcsolatod lenne a kerdesed a baratodhoz szegezned aki tenne az ugy erdekeben de mivel a te eletedben semmi sem normalis.meg te magad sem ezert az ilyen nyomikat fogod bevonzani mindig, kosz :)

2017. aug. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szóval mindenki aki aki idejön az szánalmas és senkit nem érdekel? Logic. És mint mondtam a barátomat nem érdekli, konkrétan röhög rajta, szerinted ezzel mit kezdjek?
2017. aug. 7. 20:09
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
ŐŐ, lehet hogy a 2 ki van pattintva és együtt spanol, a barátod pedig fiatalabb és kevés izomzattal rendelkezik:D?
2017. aug. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Furi egy barátod van... Ha az én haverjaim csináltak volna veled ilyet... 😱


Biztos vagy benne, hogy fontos vagy neki?

Mert ha az lennél, akkor ezt nem kéne megengednie nekik... 😯

2017. aug. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Wzt mondom ez nem normlis reakció wgy szanalmas fos baratod van aki meg gyerek es nem tud ferfikent viselkedni ha no lennel az ilyennek a pofajaba rohognek es ott hagynam a fas*ba , de nem vagyok az , fiatal ferfi vagyok aki eltudott mar kotelezodnie hosszú ideje :) mint mondtam hagynod kene ezt a kapcsolatot mivel az ilyennel nem erdemes kezdeni o azt se tudja mit ia akar igazan toled, ha valoban szeretne akkor mindentol es mindenkitol feltene velemenyem szerint. . ha a legjobb baratom a baratnom seggere csapna akkor aznap egy baratsag erne veget egy eggyel tobb bunyoban vennek reszt mivel biztos vagyok benne hogy leutnom :) az ilyen viselkedes egyszerűen alpari es szanalmas csak a gerinctelen csicska* csinljak ezt wgy lánnyal: )

18f

2017. aug. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj meg kérdező de valahol te is tehetsz róla hogy ilyen gyökér fiúval vagy együtt... szerintem mind a hármat kerülnöd kéne.
2017. aug. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Khm..khm..kicsit túl teng a tesztoszteron :I
2017. aug. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kerüld el mind a hármukat...
2017. aug. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!