Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Bunkosag erre megkérni barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkosag erre megkérni barátomat? Fiúk, hogy reagalnatok egy ilyen kérésre?

Figyelt kérdés

Barátom nyakán van egy nagyobb anya jegy, amiből szőrszálak nőnek ki és ez nekem nem tetszik. (Nekem is van ilyen anya jegyem, én szemöldök csipesszel mindig kihuzom)

És szerintetek bunkosag lenne megkérni, hogy húzza ki azt a pár szálat vagy borotválja le?



2017. júl. 6. 17:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem. Nyilván ne borotválja mert az veszélyes.

Nekem is van, nem esztétikus az anyajegy szőrszál kombó.

2017. júl. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
Veszelyes. Elrakosodhat. Nekem a homlokomon volt egy undorito en levagattam, igy mar nincs vele gond. Meg kell kerdezni nyakrol is levagjak-e.
2017. júl. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Megcsinálják,nekem is nem is egyet,ezerszer jobb érzés,én még ami van és olyan majd idővel leszedetem,ha szólsz neki én jó néven venném nekem is mondták,mellesleg nem vészes még a késsel levágják módszer se,ha nem privát akkor asszem ingyenes is szóval megéri most mint később,rád talán hallgat is
2017. júl. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy az arcomon, kihúztam belőle a szőrszálakat. Egy nappal később bevörösödött az addig sötétbarna anyajegy, alatta érezhető gumó nőtt, illetve nagyon fájt ha hozzáért bármi.

Mikor elmentem orvoshoz kiderült hogy ki kell szedni, mivel már rákos elváltozást diagnosztizáltak (ebben én is hibás vagyok, későn mentem orvoshoz, csak egy héttel később mert nem múlt el az egész).

Végül aztán megműtöttek és eddig úgy tűnik sikeres volt, de ennek ellenére még mindig megvan a kockázata hogy nem teljes egészében szedték ki a daganatot, illetve áttét keletkezhetett, ami később előjöhet.

Szóval ezzel nagyon vigyázzatok, jobb az ilyet leszedetni orvossal (inkább magánorvos, én egy ilyen sürgősebb esettel is két hónappal későbbre kaptam időpontot, ezért inkább magánorvosnál intéztem), ne járjatok így, főleg hogy még ti is fiatalok vagytok.

17F

2017. júl. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Simán, én még a mellsőrből is kitépkedem amelyik nem áll jól :'D
2017. júl. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
4.valaszolo, 1 nap alatt nem lesz rakos vagy igen?
2017. júl. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Elhiszem hogy nem szép ,de ez veszélyes lehet. Ilyet magaddal se csinálj.
2017. júl. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Attól rákosodna el, mert kihúzza belőle a szőrszalakat?
2017. júl. 6. 21:21
 9/19 A kérdező kommentje:
Kicsit felrementek a válaszok, engem nem az anya jegy zavar, nem azt akarom, hogy leszedesse, csak a szőrszal zavar benne
2017. júl. 6. 21:22
 10/19 anonim ***** válasza:
ha szerelmes vagy, akkor úgy szereted ahogy van...
2017. júl. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!