Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsalt, mit kéne tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, mit kéne tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval a 16 (nemsokára 17) éves barátnőm megcsalt. 19f vagyok. Néha vitázunk, de mindig megoldjuk.. most viszont kiderült, hogy megcsalt egy olyan fiúval, akit ki nem állhatok. Ő nem vallotta be, máshonnan tudtam meg az infót.

Nem vagyok belé szerelmes (annyira), ő viszont belém nagyon is. Mondjuk kérdés akkor minek csinálta?

Ha van részlet ami még érdekes lehet, írjátok meg.

Leginkabb tapasztaltabbaktól várom a tippeket, tanácsokat, mit kéne tegyek? Köszi előre is!



2017. aug. 9. 03:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szakitani.. nezd ha egyszer megcst tobbszor is megfog.. tapadztalat csak engem a baratom csalt meg.. aztan megbicsajtottam neki de megegyszer megtette.. ez van dobd ki a csaj.. ne legyel ilyen papucs es allj a sarkadra.. 17l
2017. aug. 9. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kutyából nem lesz szalonna. Rúgd ki, mert, ha annyira szerelmes beléd, hogy megcsal, akkor meg fogja tenni bármikor, bárkivel, megint.

Rúgd ki, legalább megtanulja, hogy a következő kapcsolatában - ha lesz neki valaha komoly kapcsolata - akkor a szeretett pasit nem csaljuk meg. 19L

2017. aug. 9. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Először csald meg aztán szakíts vele!
2017. aug. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy miért vagy egy olyannal még együtt, akibe nem vagy annyira szerelmes, illetve megcsalt téged?
2017. aug. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha megcsalt téged, akkor nem szerelmes
2017. aug. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Első három: teljesen logikus amit írtok, és tudom hogy ez lenne a "jó" lépés :(


Négyes: miért, miért... első barátnőm. Előtte magányos voltam (barátaim voltak, az oké, de barátnőm eddig soha.. és emlékszem még arra az állapotra is, ami sok itteni kommentben is megmutatkozik, hogy mégis milyen rossz mikor az x. kosarat kapja az ember, és úgy érzi, teljesen kilátástalan a helyzete. (Aki átérzi, pacsi!) Ezt a témától eltérően írtam, de ez a háttérsztori.. azt hittem végre lesz valaki, aki tényleg szeret és elfogad, de lehet úgy látszik, tévedtem.), megvetett minden lány, hát öö khm nem volt túl fényes az akkori helyzet.


Ötös: ez igaz vagy sem, ki tudja? Ő azt mondja (nem nekem, másnak), hogy engem vesz komolyan, velem tervez. Velem tervezi a "jövőt"...

2017. aug. 9. 13:13
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor szólj neki, hogy te meg nem vele tervezed
2017. aug. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Rúgd ki. Nehéz leszb de amint mar mondtak ha 1szer megtette megfogja többször is. Remelem sikerül!
2017. aug. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért csalt meg h féltékeny legyél!Amúgy meg minek randizol egy kiskorúval?Nem zavar h ez illegális ebben az országban?!
2017. aug. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
9es rohadtul nem illegális xD
2017. aug. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!