Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha rájöttem h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

G.kiki94 kérdése:

Szerintetek ha rájöttem h a volt pasim megcsalt fel kéne világosítani a másik csajt akit meg velem csalt meg? :D

Figyelt kérdés
kb fél éve jártam a sráccal, nem voltunk sokat együtt, és most derült ki hogy megcsalt egy csajjal, akit meg velem csalt meg. Vagyis én csak róla tudok, de esélyes hogy nem csak 2en voltunk. Engem már nem igazán érdekel, csak sajnálom kicsit szegény csajt...
2013. nov. 18. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Derítsd ki. Ha többen voltatok, mondd el neki, ha nem; csak ketten,akkor te döntöd el hogy tudnia kéne-e róla.
2013. nov. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen , most ezen gondolkodom. Annyira nem izgat a dolog hogy kutakodjak utána, már túl vagyok rajta, igazából már akkor is sejthettem volna hogy nem vagyok egyedül, de kicsit naiv voltam , dehát ez van :) viszont nem tudom eldönteni hogy neki jobb-e ha maga jön rá hogy meg volt csalva, vagy ha megpróbálom figyelmeztetni...
2013. nov. 18. 21:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem ne kavarj feleslegesen! Örülj, hogy túl vagy rajta, és kikerültél a háreméből.
2013. nov. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod figyelmeztetni, de nem fogja elhinni, mivel a srác majd kamuzik neki valami orbitálisat. És inkább neki fog hinni.
2013. nov. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!