Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Flörtből lehet komoly kapcsolat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flörtből lehet komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

Házibuliban ismerkedtem meg egy fiúval, sokat buliztunk együtt és beszélgettünk. Beszélgettünk séta közben és néha közelebb kerültünk egymáshoz, "véletlen" vagy direkt.

Sokban hasonlítunk, nekem nagyon tetszik kívül belül. Vicces, de közben komoly, meg minden ilyesmi, ami megfog egy pasiban.

Rákerestem az interneten, vissza is jelölt. Így ismerősök vagyunk.

De én nem fogok neki írni, az már szerintem az ő dolga lenne.

Nem akarom, hogy azt higyje, hogy csak ugy megkaphat, de nem is nézem ki belőle, hogy játszana a lányokkal. Szeretném, ha komoly kapcsolatunk lehetne.. lehet? Hogy folytassam, várjak? :)

Ő 22, én 19.


2017. aug. 9. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze.

Menj vele el még párszor,adj kis jeleket és biztos lesz belőle valami ;)

2017. aug. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fú de kiborító ez. Oda meg vissza vagy a srácért, de nehogy írjál neki, mert az nem a te dolgod... Ezzel a hozzáállással akár hagyhatnád is.

Nyugodtan írj rá.

2017. aug. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jo:)
2017. aug. 9. 16:18
 4/7 anonim ***** válasza:

ma már nem abban a világban élünk, ahol a nő nem kezdeményezhet. ennek ellenére vannak akik nem hajlandók lépni.


pl. én nem birom a tökölést, előbb írok egy srácnak, vagy hozom fel a "kínos" témákat, mint hogy várjam a csodát, kerülgessük a forró kását, húzzuk egymás idejét. barátnőm nem hajlandó lépni, csak ha már nyitottak felé, nem is ír a srácoknak, és kivárja hogy mi történik. inkább szenved, panaszkodik nekem hónapokon át, mint hogy megkérdezze hogy mi is van.


na, ilyen ne legyél! :D legyél határozott, tudd mit akarsz. a pasik szeretik, ha egy nő határozott, biztos a dolgában. de azt ugyebár már nem, ha parancsolgatnak is nekik... :D bár vannak akiknek lételemük a papucs-lét :))


sok sikert a sráchoz! :) majd írd meg, mi lett belőle ;)

2017. aug. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm:)
2017. aug. 9. 17:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Hogy alakult?

Ilyen esetben egy pici kérés kihozhat a bajból. -Alfréd! (vagy Főfréd)Értesz a fizikához? El tudnád magyarázni a relativitáselméletet? (Abban kérdezz, amiben tudod hogy nagyon jó!) /2017 Ezt a többi olvasónak javasoltam!/

2021. szept. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Összejöttünk végül, együtt voltunk 1,5 évet. De aztán szakítottam vele, mert nem ő volt a nagy ő. :)
2021. szept. 12. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!