Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon hiányzik a barátom....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik a barátom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval a nyáron egyáltalán nem tudtunk eddig találkozni, mert mindig valamelyikünk nyaralt vagy elfoglaltak voltunk. Többször is kérdeztem, hogy hátha, de amikor nekem jó volt, akkor neki nem.

Szóval eleinte nagyon szerettem volna látni. Aztán már kezdtem egy kicsit félni attól, hogy mi lesz. Vajon nem felejtett-e el. Persze ez biztos hülyeség, egész sokat chatelünk, de azért nem olyan, mintha élőben beszélnénk. És most újra nagyon hiányzik. Nagyon szeretem és nem tudom, hogy hogyan kerüljük újra nagyon közel egymáshoz. Mármint nem csak fizikailag, biztos nem lesz ugyanolyan újra élőben beszélni másfél hónap kihagyás után.

Nem szoktunk egymásnak olyan dolgokat írni, hogy szeretlek, hiányzol vagy ilyesmi. Semmi romantikus, mintha csak haverok lennénk, de közben a barátai tudják, hogy járunk. Mit csináljak? Nem akarom neki azt írni, hogy szeretlek, mert ezt még sose mondtuk egymásnak és nem chaten szeretném először. Szóval? Előre is köszi

15/L



#fiú #lány #barát #találkozás #szerelem #nyár #hiány #Túl nagy a távolság Jégvarázs
2017. aug. 9. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Masztizz:D
2017. aug. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
15%

Első válaszoló benned annyi érzelem sincs, mint sok szárított bogárban együttvéve. Pedig az nagyon kevés.Kitalálom: Fiú vagy. Inkább maradj csendben :D


Kérdező drága!

Szerintem itt csak azon múlik a kapcsolatotok, hogy meg tudjátok-e beszélni normálisan ezt a dolgot. Mért nem mondod el pont ugyanezt a barátodnak? :)

Biztos nem eszik meg tízóraira...

Mondd el neki, hogy nagyon hiányzik és kell neked hogy többször ott legyen neked. A Chat mérföldekkel elmarad attól a fizikai nyugalomtól, és támogatástól, amit a szemtől-szembe pillanatok okoznak. Ha ő is szeret, akkor megérti, és megpróbál úgy tenni ahogy kéred, és megpróbál oda figyelni rád.

2017. aug. 10. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
pedig nem mondtam hülyeséget mivel a maszti az nyugtató hatású, egyébként tényleg fiú vagyok :D
2017. aug. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen értelmes válaszokat ❤
2017. aug. 10. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!