Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A lány azt mondta hogy cuki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány azt mondta hogy cuki vagyok ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Kedves voltam egy ismerősömmel ő ezt meg tudta és azt mondta rám hogy cuki vagyok nagyon. Ez azt jelent hogy friendzoneba rakott vagy lehet még valami köztünk.

2017. aug. 11. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő lehet. Ebből nem lehet megállapítani. Bár én általában akkor mondom, ha szimpatikus nekem és épp valami kedves, aranyos dolgot csinált. Aki nem szimpi, annak fura ilyen szót modnani- bár ismerek olyat aki ezzel pattintott le valakit.
2017. aug. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én cuki jelzőt csak arra szoktam használni aki bejön nekem :D

Aki még friendzoneba van arra meg azt hogy aranyos, mert ez nem egy konkrét jelző, mint a cuki. Bár ez szerintem ez személy függő hogy ki mit használ.

16/l

2017. aug. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Én a cuki jelzőt akkor használom, ha bejön, helyes a gyerek. Vagy ha kedves, aranyos dolgot csinál:)
2017. aug. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D
2017. aug. 11. 13:46
 5/10 A kérdező kommentje:
És azt mire véljem hogy először azt mondta hogy rosszul áll nekem ez a haj és később utána azt mondta h ne valtoztassak rajta mert így nagyon jó.
2017. aug. 11. 13:49
 6/10 I noor Y ***** válasza:
Sztwm arra veld h bejossz neki
2017. aug. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Még akkor is ha pasija van?
2017. aug. 11. 14:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki, legalábbis én akkor mondom egy fiúnak hogy cuki ha tetszik nekem ^^ 15/l
2017. aug. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 I noor Y ***** válasza:

Nemtudom

Van ugy sztem h nem szamit ha baratja van

De ezt nem tudhatom h most ez milyen eset

Attol fugg veled h viselkedik es ezt te tudod a legjobban

Inkabb barat vagy tobb

2017. aug. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szeretnék megkérni minden leányzót, hogy cuki kifejezést egy srác, férfi valószínűleg sértésnek fogja venni, mert ezzel lényegében a maszkulinitásás veszed semmibe, kb levágod a férfiasságát.
2017. aug. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!