Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy nagyon jó lány barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tekissunyi kérdése:

Van egy nagyon jó lány barátom de nem akar velem mostanában* találkozni, ezt így nem mondta, de így érzem mert sosem jön össze. És úgy érzem hogy azért mert fél hogy többet érezne irántam mint barátság. Mit tegyek, hogy rávegyem hogy találkozzunk?

Figyelt kérdés
*(mostanában: 1-2 hónap) De közöségi oldalakon nap mint nap tartjuk a kapcsolatot. Nincs olyan nagy hogy kibirnánk egymás nélkül hogy ne tudjuk egymás minden mozdulatát.

2017. máj. 20. 01:12
 1/3 A kérdező kommentje:
18/F
2017. máj. 20. 01:14
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Akármi lehet, ne gondolj erre egyből.
2017. máj. 20. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én hasonló helyzetben vagyok, ha gondolod, elmesélhetem. :D


16/f

2017. máj. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!