Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azt mondta a pasim, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta a pasim, hogy "gyökér lány" vagyok ti mit tennétek? 19l

Figyelt kérdés

Igazából már csak a volt pasim, és inkább csak kavargattunk minthogy tényleg komoly párkapcsolat lett volna belőle, mert én nem is akartam (nem őt), hanem magát egy kapcsolatot.


Ő ezt valahogy nem tudta megérteni, vagyis megértette de magyarázatot akart végre ,hogy akkor én mit is akarok.

Őszintén szólva nem tudtam neki normális választ adni, mert még én sem nagyon tudtam :/, de a legszebb az egészben, hogy ő sem tudta egyébként hogy mit akar.


Ebből az egészből egy hatalmas veszekedés lett, és nagyon "leépítettük" egymást érzelmileg igazából ő mondott egy olyan dolgot ami miatt elkezdődött "hát nem hiszem el, hogy ilyen buta p**a vagy" a lényeg az, hogy elküldött de nem normális keretek között nagyon durván leszólta az életemet,barátaimat,viselkedésemet, ezért én is az övét majd a végén lecsicskáztam meg (tényleg csak haragból) a szexuális teljesítményét is megszóltam.


Erre ő "ne haragudj már, de írni, olvasni, beszélni nem tudsz normális a szexről meg végképp fogalmad sincs, és nem akartam felhozni de még szopni sem tudsz normálisan ..szóval nem tudom mit vártál, gyökér lány vagy, na húzzál innen!"


Komolyan akkora bosszú vágy van bennem, hogy hihhetetlen. :/ a pasi amúgy 24 éves.



2016. dec. 8. 14:07
 1/3 Szabolcsattila ***** válasza:
Hagy a francba menj és keress mást van még sok férfi a világon.
2016. dec. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Zsak a foltjat, ostoba liba + proszto pasi, idealis par lennetek.


Megis mit kepzeltel, te kedvedre ocsarolhatod, alazhatod, de ha o vissza mereszel szolni, akkor neked jogosan fordul verbe a szemed es azonnal jogos bosszura vagyhatsz? Kinek gondolod te magadat? Ez van, amikor eretlen kis tinip*csat nagylanyosat jatszanak, aztan picit lekoppannak amikor szembesulnek a valosaggal...

2016. dec. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hagyd, gyökér. Rengetek másik pasi van, sok normális, nem egy ilyen senkiházival kell foglalkozni. A bosszút meg felejtsd el mert úgyse lesz semmi normális belőle.

16F

2016. dec. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!