Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan csináljam meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam meg?

Figyelt kérdés

Láttam egy olyan ötletet, hogy egy cigisdoboz minden szálára írnak valamit. A barátomnak megszeretném csinálni ezt de fogalmam sincs hogyan kivitelezzem/mit írjak rá stb.

Valaki esetleg tudna nekem segíteni?:(



2017. aug. 19. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Cigisdoboznak vannak szálai?? Persze értem mire gondolsz csak hülyén írtad le, amúgy ez "nagyon kreatív" ötlet , láttad valahol szóval mégcsak nem is a tied és még azt se tudod mit írj rá ergó a szöveget is mástól várod rá, szép szép, de gondolom önálló érett embernek tartod magad mert általában ez a kettő együtt vagy....
2017. aug. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"A dohányzás öl"

Ez jó lesz, de rajt van a dobozán is, csak le kell másolni :D

2017. aug. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, sajnos nem tiportál a lelkembe holott biztosan ez volt a célod, ha ideges vagy és veszekedhetnéked van menj oda szépen anyádhoz és ordítsd le a a haját is a fejéről biztosan jobb lesz utána.
2017. aug. 19. 12:06
 4/5 DollarDog ***** válasza:

"Tegnap megnéztem a cigis dobozt, és az volt ráírva hogy a dohányzás impotenciához vezet! Annyira ledöbbentem gyerekek... el is szívtam három szálat..."


Ezt félretéve, mit nem tudod hogy kell kivitelezni meg mit irj rá? Fogsz egy filcet lehetőleg jó lenne ha nem alkoholosat és ráirod pl:Bro,Tesó,King ,vagy valami király szót! Mondjuk a nemedet leirhattad volna hogy a pasidnak vagy egyszerüen csak a haverodnak csinálnád!

2017. aug. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Találtál egy tinikorban már cigizős igazi menőfiút,már elértél valamit az életben. :D
2017. aug. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!