Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen lehet a párkapcsolatuk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehet a párkapcsolatuk azoknak akik sok közös képet raknak fel magukról a Facebookra?

Figyelt kérdés
Sok dolgot megosztanak. Hogy épp hol vannak, mit csinálnak. Milyen közös dolgaik vannak. Stb..Szerintem ez már kicsit felvágós, hogy bizonygassák másnak is , hogy milyen boldogok együtt. Vagy csak én gondolom így?
2017. aug. 22. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekik pont szinte semilyen kapcsolatuk sincs, és a külsőségekre és mások véleményére mennek. Fél évente 1-2 közös kép nyugodtan mehet fel, bár nem használom ezeket az oldalakat... Amúgy egy nagy felvágás mások előtt, aztán szakítanak és hoppá, mindenki őket cikizi. :D
2017. aug. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon változó. Van, aki szereti megosztani másokkal, mikor, kivel és mit csinál, van, aki nem. Attól, hogy sok képet osztanak meg, még nem feltétlenül rossz a kapcsolatuk, de nem is feltétlenül jobb, mint másoknak, akik nem osztanak meg közös képeket. Nem láthatsz bele mások életébe, sőt nem is kell, hogy beleláss. Mindenki úgy cseszi el (vagy nem) az életét, ahogy akarja, és ezt annyira ossza meg másokkal, amennyire akarja.
2017. aug. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok mindentől függ. Sajnos több negatív tapasztalatom van ilyenekről, mint pozitív.

Például ismerek pár csajt, aki azért rakosgat ki közös képet, meg a pasiját is kényszeríti, hogy kirakja, mert nagyon féltékenyek. Aztán azt hiszik, hogy ha feltolnak 100 közös képet, akkor majd a többi csajt nem fogja érdekelni az ő barátja.

A másik amikor azért rakosgatja ki, hogy menőzzön a barátok előtt, vagy idegesítse az exet.

Harmadik csoport a lájkvadász. Mert jajj de cuki huu de szerelmesek jajj de édes kép 100 lájk.

Plusz ott vannak azok is, akiknek megerősítés kell. Nem biztos a kapcsolatban, ezért rak ki csomó képet, hogy mindenki elmondja hogy jajj mennyire szépek meg mennyire összeillenek.

Persze van kivétel nyilván, de én kevés jó kapcsolatot látok, ahol minden meg van osztva facebookon. Persze akik aktívabb életet élnek, meg sok helyre eljutnak természetes, hogy egy-egy közös kép kikerül mindenhonnan. De ott nyilván nem csak azon van a hangsúly, hogy ők együtt vannak. Más kategória, mint az 50.-ik tükörben pózolós smárolós kép.

Nekünk párommal szerintem 3 év alatt 10-15 kép ha kikerült. Mondjuk mi elvből nem is nagyon fotózunk ha elmegyünk valahová. Kicsit soknak tartjuk már, hogy mindenki telefon kijelzőn keresztül nézi a világot, meg csak azért megy el x helyre, hogy milyen jól fog festeni instagrammon.. :/

2017. aug. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Általában ők azok, akiknek semmilyen kapcsolatuk nincs, ha a fészbúk megszűnne, vagy csak összezárnák őket egy kvázi üres szobába, egy héten belül szakítanának, mert beszélgetni sem tudnának semmiről.


Igazad van, én sem szeretem ezt a viselkedést, de mindenkinek magánügye :)

2017. aug. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként erre van egy nagyon jó funkció a facebookon, "követés leállítása". Nekem az összes ilyen párocskánál ki van kapcsolva. Nem jelenik meg a hírfolyamodban, de ismerősök maradtok, és értesítést sem kap róla hogy kikapcsoltad.
2017. aug. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!