Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azt mondta hogy nem szeretné,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta hogy nem szeretné, hogy ki írjuk Facebookra azt hogy együtt vagyunk és nem szeretné, hogy mindenki tudjon a kapcsolatunkról. Ez jelentheti azt, hogy szégyell engem?

Figyelt kérdés

2017. aug. 13. 16:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Vagy csak szimplán senkinek semmi köze nincs ahhoz hogy ti együtt vagytok?
2017. aug. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Elsővel értek egyet, én sem szoktam, és nem is szeretem szétkürtölni mindenkinek, hogy együtt vagyok valakivel.

Nem azért vagyok vele együtt, hogy mutogassam mint valami tárgyat, hogy nézd már, milyen jó csajom van. Hanem azért, mert szeretem. És ehhez meg másnak semmi köze nincs.

2017. aug. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
13%
Nehogy megtudja a másik párja :)
2017. aug. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
hát nem tudom, nekem gyanús ez a "nem szeretném, hogy mindenki tudjon a kapcsolatunkról" szöveg... nekem akkor mondták ezt, amikor rajtam kívül még 20 nőjük volt.
2017. aug. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk tőle kéne megkérdezned hogy szégyell-e. Most mi találgathatunk, te is agyalhatsz ezen, de az igazi választ csak ő tudja.
2017. aug. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Párommal mi sem írtuk ki, oka csupán annyi hogy senkinek semmi köze nincs hozzá nem a facebookon éljük az életünket. Közeli ismerősök, barátok úgy is tudják, ennyi bőven elég.
2017. aug. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én se írnám ki. A szerelemnek semmi köze egy közösségi oldalhoz. Családtagok, közeli ismerősök így is úgy is tudni fogják. Másnak meg semmi köze hozzá. Nem bűn ha a magánéletét nem az interneten akarja élni.
2017. aug. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem hiszem... Szimplán csak nem a közösségi oldalra akarja kitenni a szerelmeteket mert a kapcsolt 2 emberre tartozik szerintem(én még nem tudom). Meg ha lenne olyan ismerősötök aki ezt nem nézné jó szemmel ,lehet megbántana és ennek nem akar kitenni. Szégyellni meg dehogy szégyell amiket írtak az előttem lévők azoknak is igazuk van.: ) 12/L
2017. aug. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Csupán azt nem szeretne, hogy olyan par legyetek, aki mindenhol tudatni akarja mindenkivel, hogy mennyire szerelmesek, stb, mert ez azért tényleg gaz lenne. Nem szégyell teged, ne aggódj ;)
2017. aug. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt barátommal mi sem írtuk ki, furcsálni csak akkor kezdtem mikor nem rakhattam ki vele közös képet. Aztán kiderült,hogy rajtam kívűl még 4 lány volt..
2017. aug. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!