Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti járnátok velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Művész2002 kérdése:

Ti járnátok velem?

Figyelt kérdés

15 éves leszbi lány vagyok Bp-én lakom. Viselkedésem és kinézetem is fiús. Művészeti suliba járok.

Sokszor megkapom hogy szeretek elvileg túlzottan figyelni a páromra. Nektek ez mennyire lenne baj egy kapcsolatban? Szóval nem arról van szó hogy tapadok mert attól a hideg is kiráz, volt benne részem...

Jelenleg ezért nem is kezdtem bele egy kapcsolatba.....


2017. aug. 22. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
én járnék. Nem zavarna, hogy leszbi vagy :D
2017. aug. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem erre gondoltam..... Lehet rosszul fogalmaztam. Arra gondoltam hogy zavarna-e az hogy túlzottan figyelek a páromra? Mert sokan ezért nem járnak velem mégsem.
2017. aug. 22. 16:16
 3/4 DollarDog ***** válasza:

Ha nem lennél "leszbi" akkor lehet! :D

Na meg ha nem lenne barátnőm! :D

18/F

(mondjuk a címet kiegészithetted volna annyival hogy "Lányok,Ti járnátok velem?"*)

2017. aug. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ. Fontos, hogy senkit se "fojts meg" a szereteteddel. Értjük, hogy ragaszkodó típus vagy, de ezt is lehet kezelni. Fontos a kommunikáció, már az elején tudatosítsd a partnereddel, hogy te hajlamos vagy túlságosan "tapadni" és időben szóljon, hogy mikor válik számára kényelmetlenné. Beszéljétek meg, hogy miként tudtok egymásnak szabad teret, privátszférát is biztosítani. Például nem árt, ha van mindkettőtöknek egyedi hobbi, vagy saját baráti társaság, ahol kicsit külön tudtok vonulni egymástól. Ha egymás nyakán lógtok minden helyzetben, az talán inkább kártékony. Amikor pedig kezded érezni magadon, hogy féltékeny lennél rá, akkor is inkább szólj, minthogy magadban tartanád, és elfajulna a dolog.
2017. aug. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!