Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek hogy megbocsájtson?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy megbocsájtson?

Figyelt kérdés

A barátommal tegnap este randiztam és nem kezdeményeztem, mert egyszerűen nem tudom hogy csináljam. És ezért ő elég dühös lett, mert mindig ő kezdeményez. Pl. Odabújik, megölel aztán megcsókol, de most nem tette, hanem azt várta hogy én csináljam, de én sem csináltam, szóval ezért lett dühös. Egyébként nagyon jó vele a kapcsolatom és megertjük egymást és ő is tök normális, de most nem értette meg miért nem kezdeményeztem, hiába mondtam neki. Szerintetek mit tegyek hogy ne legyen rám dühös és újra hajlandó legyen velem találkozni?

15/L



2017. aug. 22. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Semmit. Idiótákat került el messzire.
2017. aug. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Szerintetek mit tegyek hogy ne legyen rám dühös és újra hajlandó legyen velem találkozni?"

Ha ezen megsértődött, úgy hogy tudja hogy neked nehéz kezdeményezned, ÉS EZT NEM ÉRTI MEG! ....akkor majd ha felnőtt gondolkodása lesz a durcizás helyett, akkor keresd és akkor legyen bűntudatod ez miatt.

2017. aug. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 DollarDog ***** válasza:
Elég gyerekesen viselkedik! Várj egy kicsit majd megenyhül! De amúgy ha ezen felhúzza magát meg bevágja a durcit akkor a "jó vele a kapcsolatom és megertjük egymást és ő is tök normális," állitás értelmét veszti!
2017. aug. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Várok egy kicsit, hogy észhez térjen.
2017. aug. 23. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!