Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez megcsalásnak számit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számit?

Figyelt kérdés
Van egy barátom már egy éve de közben van egy osztálytársam aki fiu és nrm vagyok belé szerelmes és o sem belém..érzek iránta valamit de az nem szerelem és ö is igx vsn ezzel...egyszer elmetnunk valshovs és megfogdostam ott... de nem volt semmi más.. ez megcsalásnsk számit?

2017. aug. 24. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez gyerekes viselkedesnek szamit es ebbol is csak az jon le hogy tul hamar kezdett el neked verezni oda lent.
2017. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem megcsalás, viszont tényleg gyerekes.
2017. aug. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Gyerekes? Vagyis?
2017. aug. 24. 21:14
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
hát ez a "Van barátom 1 éve ,és nagyon szeretem,de attól még azt taperálok le akit csak akarok".
2017. aug. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis ebböl az jön le hogy meg is tudnád csalni. És valamilyen szonten az hiszen én sem örülnek ha a barátom más csajnak fogdozná úgy akármilyét is. Ha nem szereted meg ha ilyeneket csinálsz minek vagy vele? De még ha szereted is akkor is minek csinálsz ilyeneket? Ez azért eléggé visszataszító.
2017. aug. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szó szoros értelmében vett megcsalás. De ha én látnám a barátom mást "ott" fogdosni, tuti szakítanék vele. Aki ideáig eljutott, az tovább is megy. A "kapcsolat" meg nem igazi, nem szerelem. Csak ilyen "van fiúm" kategória. És ebbe az a gyerekes, hogy nagynak hiszed magad mert 'jujj van barátod és te már mást is fogdosol' de ez inkább szégyellnivaló és éretlen.
2017. aug. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen okból fogdostad meg neki a kukiját?.. ő kérte? Ha szeretsz valakit nem teszel ilyet...
2017. aug. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nevetséges vagy. Miért fogdosol ott más fiúkat, ha van barátod?
2017. aug. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem számít megcsalásnak, de szerintem is gyerekes. Ő is fogdosott?
2017. aug. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen :(
2017. aug. 25. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!