Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van az hogy mindig csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mindig csak azok a fiúk érvényesülhetnek akik igazi rosszfiúk?

Figyelt kérdés
Egy hosszabb kérdészuhatagot indítanék meg. Szóval adott egy 17 éves szép lány nem az az igazi tömeg csaj, mindig is szolid, kedves nem csak a divatnak, meg a most trendi dolgoknak él. A baráti körében is volt egy hasonló eset, ami nagyon rosszul sült el, és tulajdonképpen ugyan abba szalad most bele. Egy igazi nagyfiúval jön össze, végső soron csak rá kell nézni a srácra és lesüt róla, hogy tipik mai tömeg kellék aki nem foglalkozik kb semmivel egy célja van, hogy a lány maga alá kerüljön. És ezt végig nézte a társaságában rosszalóan és most ugyan abba fut bele. A normális fiúk mindig friendzone-osok lesznek már ha addig el tudnak jutni, mert lehet hamar le lesznek koptatva mint ahogy ennél a lánynál is. És én így mint friendzone-os srác csak nézem végig, mert nem lehet elmagyarázni neki. Miért ez kell mindenkinek? Miért ez a vonzó? Én csak egy egyszerűbb srác vagyok, de már sokadik normális lányt látom így elszállni és mondanám, hogy áldásom rá legyenek boldogok de utánna ott állnak teljesen összetörve. Miért kell ez?
2017. aug. 25. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

aztán meg gondolom neked írogatnak hogy szar minden meg stb...hagyd a francba, ne foglalkozz velük

2 friendzone után vagyok most boldog lassan egy hónapos párkapcsolatban, ne add fel

17f

2017. aug. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez van..:/
2017. aug. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A lányok-nők így vannak felépítve, főleg ilyen korban. Alkalmazkodni kell. Legyél kicsit te is "rossz". Ne más érdekeljen, hanem csak saját magad, meg a barátaid. Egy random lánynak kicsit meg kell hinteni, hogy foglalkozol vele, de igazából nem kell annyira. Ne köré építsd az életed, hanem csak legyen egy "extra", amitől jobb lesz az életed.

19F

2017. aug. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó lehet velem van a baj... De ha ez az ára én nem szeretnék beállni a sorba. :/
2017. aug. 25. 15:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem rosszindulatból, de nem lehet hogy picit túlságosan is kedves és lágy voltál a lánnyal? Szerintem is gáz, ha valaki bedől a rosszfiús taktikáknak, de egy lánynak kell a huncutság, flörtölés és az, ha húzzák az agyát. Lehet, hogy észben már felfogta, hogy csak ki lesz használva, de a srác elvette az eszét kacsintgatásokkal, meg hogy kérette magát. Legközelebb picit te is legyél "rossz", ez nem azt jelenti, hogy fektess meg minden csajt, de ilyen korban kell a játszadozás meg kalandok.
2017. szept. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3mas bocsi, az egyik mondatom szószerint az volt mint a tied, nem direkt:D
2017. szept. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!