Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kinek mikor volt az első, ,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mikor volt az első, , igazi'' párkapcsolata?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és még nem volt barátom és az osztálytársaim már mind odavannaka pasijukkal csókolóznak és 1-2ár azzal büszkélkwdik hogy már nem szűz (ami szerintem ilyen korban kissé necces)
2017. márc. 15. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
16 évesen, enyhén lemaradva de abszolút nem volt meg ciki, mondjuk utolag belegondlva csak azert voltam a csajjal mert nem volt mas, feleslegesnek tartom igy utolag. 25/f
2017. márc. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt még 20 feletti vagyok fiú, ami sajnálatos.

Akik pedig korán belelendülnek, 18 éves korukra nem fogják egyiket sem értékelni.

2017. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem eddig meg nem volt komoly kapcsolatom.

19/l

2017. márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

15 évesen volt "igazi" kapcsolatom...

...legalábbis azt hittem hogy az

2017. márc. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

19 évesen.

21/F

2017. márc. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én eddig 3 éve vagyok együtt a barátnőmmel. :)

20/F

2017. márc. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
23 évesen lett az első barátom. Ő two in one, mert az utolsó is ő lesz, idén házasodunk meg. Komolyan vettem a " lassan járj, tovább érsz" szabályt. :) Komolyra véve, előtte mindig szerelmes voltam valaki elérhetetlenbe, mert az elérhetők nem kellettek. Az az igazság, hogy az én környezetemben nem voltam egyedül, többeknek még most sincs barátja. Akinek pedig volt, nem dicsekedett vele. Nem is lehet, ez nem érdem, sokszor inkább szerencse, hogy összefutsz-e azzal, aki mindenben passzol, vagy várni kell erre. Sok esetben meg egyszerűen alacsony az igényszint és akárkivel együtt vannak, csak hogy legyen valaki, akire a tomboló hormont, ami egy tizenéves agyát elönti, rá lehet zúdítani. Az élet szép, barát nélkül is és sok esetben könnyebb is, mert a köd után egy másik emberrel kell összecsiszolódni, ami feladat a javából. :) Mindennek megvan az ideje, felesleges aggódnod.
2017. márc. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

23 évesen az első, de hálisten már nem vagyunk együtt, egy önbizalomhiányos kis farok volt az illető.


De az első "igazi" jelenleg is tart, és úgy érzem, benne, megtaláltam, akit kerestem - testileg-lelkileg-szexuálisan.

2017. márc. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7-es, 23 évesen two in one... hmmm, majd gondold ezt át, ha esetleg 25-26 évesen már a válást tervezgetitek.


Nem sok embernek jön be az első ilyen fiatalon. :)

2017. márc. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagy az is lehet, hogy leélünk együtt még 70 évet, ebből mondjuk 60-at házassági tanácsadóként, ami közös célunk. :) Köszönjük a drukkolásod!
2017. márc. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!