Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kínos rátok nyitós sztorik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kínos rátok nyitós sztorik?

Figyelt kérdés
Kérlek osszátok meg, ha nyitottak már rátok szülők/testvérek/bárki, mert nemrég volt részem egy ilyen jellegű élményben, és most szeretném kicsit kevésbé egyedül érezni magam. Nevettek rajta? Kiakadtatok nagyon? Részletes beszámolókat várok! :D Köszi szépen!

2017. aug. 27. 13:54
 1/5 DollarDog ***** válasza:
99%
Uhh mint amikor fater belépett a szobába mikor épp elvertem a bohócot! Igazából nem igazán érdekelte! Én mondjuk gyorsan abbahagytam majd olyan 2-3 perccel később újra nekiláttam elpofozni a bohócot! :D nyugi nem vagy egyedül!
2017. aug. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
1-est nem igazán értem, de ezek szerint szeret otthon bohócokat verni, csak tudnám mit ártottak neki, értem hogy páran elég ijesztőek de ezért nem kéne őket megverni.
2017. aug. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 DollarDog ***** válasza:
98%

Majd amikor a szülinapi zsúrodon megerőszakolja a pinyátád! Majd akkor megérted!


(Na most aztán minden félreérthető ebben a mondatban)

2017. aug. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a családban senki sem szokott kopogni ,csak benyitnak vhova (ez oltári idegesítő számomra), így szinte heti szinten nyit rám apukám amikor fürdök/borotválkozok/öltözök. De volt már, hogy nappaliban voltam félmeztelen és jöttek vendégek én meg a legelső paplant kaptam magam elé és hát... "talán" nem vettek észre mert nem egyenesen lehet belátni, csak ha kicsit közelebb megy az ember. Mindegy. Még most is ég az arcom.
2017. aug. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer a nővérem nyitott rám matyizás közben

16f

2017. aug. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!