Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első csókhoz történetek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csókhoz történetek? Jöhetnek romantikusak, viccesek, vagy balul elsült sztorik is

Figyelt kérdés

2016. júl. 29. 23:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
15-16 éves lehettem, a lány nálam kb 2 és fél évvel fiatalabb volt. Sétáltunk, majd egy erdőhöz értünk. Felmásztunk egy kisebb fára, az egyik ágán ücsörögtünk, amikor megcsókoltam :) A kapcsolat nem tartott tovább 1 hónapnál.
2016. júl. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Egy kellemes nyári napon a barátom elvitt a Duna partra és leültünk egy padra.

Beszélgetésünk közepette jön pár utcazenész mindegyik egy szál rózsával a szájába.

Elöször fura volt hogy mind nekem adja de aztán észre vettem a barátom mosolyát és már tudtam hogy az ő műve.

Mikor elmentek az utcazenészek, akkor a barátom közelebb hajolt ...de felébredtem.

2016. júl. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
:'( megcsókollak én... :D szeretek jótékonykodni :D
2016. júl. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#1 ez nagyon aranyos :D sajnálom, hogy rövidéletű volt:(

#2 na az igen :D nagyon bedőltem a kis trükködnek xdddd

2016. júl. 30. 00:16
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Esős tavaszi nap volt mikor suli után sétálni mentünk. A kiszemelt pad az eső után vizes volt,de mi már annyit mentünk,hogy muszáj volt leülni. Fogta a kabátját és a padra terítette. Ő leült és kinyújtotta felém a kezét,hogy az ölébe üljek. Nos,szégyenlősen de helyet foglaltam. Közben beszélgettünk meg ölelgettük egymást (hideg is volt,ezért jól összebújtunk). Aztán egyszercsak

elhallgattunk és egyszerű puszit akartunk egymásnak adni de... valahogy szenvedélyesebbre sikerült és egy kicsit bénácska,amolyan ismerkedős csók lett belőle. Nem voltunk valami profik,de az utána lévő hangulat csak méggyengédebb volt :)

(Azóta eltelt 3 hónap és már jobban csináljuk xD)

2016. júl. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly télen volt, sétáltunk hazafele, elcsúsztam a jégen, felsegített és megcsókoltam, ez így szép és jó volt csak megvoltam fázva és össze taknyoltam az egész arcát szegénynek, azóta is együtt vagyunk.:D 17/l
2016. júl. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#5 ez nagyon aranyos :D

#6 hát azért kicsit kellemetlen lehetett, de végülis jó dolog sült ki belőle :D

2016. júl. 30. 14:15
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
buliban voltunk sokat beszélhettünk aztán mentünk táncolni a többiek meg összeterelgettek minket:D aztán rám nézett és megkérdezte: most csókolóznunk kéne? én zavaromban azt mondtam hogy hát nem tudom. aztán odahajolt és megtörtént.az az este jó volt csak utána az első randi nem sikerült jól és gondolom emiatt is de vége lett.
2016. júl. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
16, majdnem 17 voltam az első csókomnál. A srác 18 volt. Már 3 hónapja alakultak köztünk a dolgok, de én nagyon nem adtam könnyen magamat, és főleg hétvégente találkoztunk bulikban. Amikor már tényleg szoros volt a kapcsolatunk, egy buliban történt meg. Egész este össze voltunk bújva, ölelgettük, puszilgattuk egymást, volt több szájra puszi. És kicsit később, a kocsma teraszának a közepén megcsókolt, rögtön nyelves volt. A haverjai láttak, elkezdtek tapsolni, majd a fél terasz tapsolt.:D De számomra megszűnt a világ, addigra már józan voltam, de az egész olyan álomszerű volt, mint amikor be van rúgva az ember. Tökéletes volt, nem is bénáztunk, ő tapasztalt volt, nekem pedig meglepően jól ment (úgy érzem), gyorsan ráéreztem és belejöttem. :)
2016. aug. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 13 voltam a csávó 14. Beültünk a focipályán egy kisházba a sulinál mikor buli volt és ott történt. Jó volt. Aznap dzakítottunk. Néha jó az a csók. Felvilágosít!... :(
2016. szept. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!