Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan kezeljek egy beszélgeté...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljek egy beszélgetést, úgy hogy ne váljon unalmassá?

Figyelt kérdés

Tinderen, ha valakire ráírok, akkor válaszol is, de ahhoz, hogy jobban megismerjem, fel kell tennem "alap" kérdéseket. Például: milyen zent szeret? Milyen filmeket? stb.

A kérdésem az, hogy hogyan csináljam azt, hogy az alap kérdések, amiken sajnos valahogy túl kell lenni, ne legyen unalmas? :D



2017. aug. 29. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket az alap kérdéseket ne hogy elsőnek tedd fel! Az már elkaszál. Amúgy inkább körvonalakban kérdezz, mondjuk a zenével kapcsolatban hogy volt-e fesztiválon vagy koncerten a nyáron...és akkor kiderül milyen zenéket vagy stílust szeret. Valamihez kösd a kérdést, mondjuk a filmeknél is hogy este írsz és kérdezed hogy mit néz a tv-ben általában...
2017. aug. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne eldöntendő kérdéseket tegyél fel, hanem olyat, amit ki kell fejtenie.

Főleg, ha esetleg olyan téma, ami szeret az illető, lehet hosszabban fog tudni válaszolni, ha akar.


Esetleg írj össze néhány érdekest kérdést, ami vicces vagy érdekessé teszi a beszélgetést.

Ha felírsz pl. 10 kérdést/témát ami nem hétköznapi és unalmas, csak rá kell nézned, mit hozz szóba.



Ezen kívül igyekezz úgy válaszolni, hogy ő neki is kérdezni kelljen.

pl. nyaralás téma

válasz: tengerparton voltam, xy-nal, nagyon jó volt, jövőre is ide jövünk.


Ha érdeklődik irántad megkérdezi hol voltál pontosan,

mit csináltál ott stb.

2017. aug. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem túlkomplikáljátok. :D

Bár a jelenlegi párom nem tudom mennyit agyalt, de őt ismerve nem sokat.

Nyár elején tinderen ismertem meg, simán egy érdeklődő srácnak tűnt, érdekelte mit szeretek, stb, és én is visszakérdezgettem.


23L

2017. okt. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!