Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan indítsam be a beszélget...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan indítsam be a beszélgetést?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban, akinek tetszem, és nekem is tetszik ő, de nem megy a beszélgetés. Segítsetek :/

2017. febr. 27. 00:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert túl átlagosan csinálod, és unalmasan. Beszélgess vele komolyabb témákról is, vagy pont az ellenkezőjéről, valami hülyeségről. Dobd fel, és ne azokat a kérdéseket tedd fel hogy "mizu?" vagy hogy "mit csinálsz?" Kérdezz baromságokat. Annál bármi jobb
2017. febr. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja, adom amit az első mondd.

Velem is szokott ilyen probléma lenni, de leginkább akkor amikor nem ismerem még személyesen a lányt.

Példának, találkoztam egy lánnyal a nyáron, tök jókat beszélgettünk, hülyültünk, kicsit megismertük egymást, majd elkezdtünk interneten is beszélgetni. Olyankor már jobban ismerem a személyt, tudom mik a határok (ami nála a csillagos ég, mert Hál' Isten érti a vicceket :D).

De amikor személyesen annyira nem ismerem annyira a személyt, akkor a chat egyáltalán nem működik és kínos csendbe csődöl. Például egy másik lány akivel csak 1-3 párbeszédem volt előtte.


Előbb a lánnyal személyesen ismerkedj meg jobban, majd tudni fogsz vele beszélgetni neten is. Szerintem.

2017. febr. 27. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az elsővel egyetértek abban, hogy anál jobb. A másodikkal abban, hogy próbálj személyesen beszélgetni vele.

Magammal abban, hogy először köszönj neki, kérdezd meg mizu, mit szeret csinálni, vagy kezdetnek hívd el egy helyre. Lehetőleg ne egy erdőbe, sötétedés után.

2017. febr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp próbálj beszélni vele! Sok sikert!:)
2017. febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!