Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiuk ha facebookon imadádoljat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ha facebookon imadádoljatok meg hűhazatok nehany lany kepet. Az nalatok jelent valamit? Szoval tetszik nektek? Vagy nem jelent semmit?

Figyelt kérdés

2017. aug. 29. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha ismerem a lányt és úgymond barátilag imádom akkor azért dobom a szivet. Ha viszont valami szép lány van akivel amúgy nem is beszéltem még sokat akkor meg azért mert tetszik...de nem biztos egy éjszakánál tovább tetszene.:D
2017. aug. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem nem. Nem a tetszés miatt. Hanem csak úgy. Szinte csak a menő pávák azok akik azt hiszik hogy minden lányt kell megenni. És likeolni de pont ezek a srácok a száánalmasak. Én a rocker fajta vagyok de nem a nagyon depis amit hisznek.
2017. aug. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Random embernél én sose csinálok ilyet. Ha egy képre reagálok akkor a párom képeire és még a barátaim képére :) Párom részéről ezzel is próbálom kimutatni azt, hogy igen én szeretem őt úgy ahogy van. Barátoknál meg csak szimplán tetszik. De imádom jelet meg hűha jelet nem szoktam már egy jó ideje.. inkább csak szimpla like-al jelzem és ennyi. De az se mindig
2017. aug. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem jelent valamit. En legalabbis olyan kepet nem lajkolok ami nem tetszik tehat ha egy lany kepere reagallok az nagy esellyel tetszik
2018. jan. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!