Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit akarhat tőlem ez a pasi,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem ez a pasi, és miért látja a gondolataimat?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy pasival úgy külsőre helyes az esetem magas, izmos, jóképű. Viszont a lényeg nem ebben van...sok pasim volt de ilyennel mint ő meg csak nem is találkoztam. Őszintén szólva halálra vagyok rémülve és kiváncsi is vagyok.


Beszélgettem vele 10 percet kb és Fbon, majd ezután hosszasabban beszélgetni kezdtünk de úgy konkrét dolgokat nem mondtam magamról. Viszont ezután ami jött számomra felfoghatatlan és hihetetlen minden egyes rossz tulajdonságomat ismer, minden jó tulajdonsagomat ismer ami a legfélelmetesebb , hogy bele lát a fejembe tudja mit miért mondok.


Nagyon furcsa nekem ez az egész jobban ismer mint anyám, apám de még saját magamat sem ismerem ennyire.


Kert tőlem egy randit ( de ezt sem átlagos sima módon) majd azt mondta, hogy van nála valami amit nekem akar adni. Ez mi ?????


Olyan az egész mint valami fantasztikus egyben rémisztő nem is tudom mi...segítsen valaki azt sem tudom mit mondjak most neki.


2017. szept. 5. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy valakitől kérdezett rólad.

Van egy képessége. Vagy nem tudom. Ahogy érzed ha randizni akarsz vele akkor randizz de hülyeségekbe ne menj bele, és nyilvános helyen legyetek.

2017. szept. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha el is mész arra a randira akkor nappal legyen és ott ahol sok ember van. Mint pl: kávézó, mozi
2017. szept. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pszichopata. Negatívum nélkül írom, ez pozitív jelző is lehet.
2017. szept. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért lehet pozitív ?
2017. szept. 5. 19:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Vigyázz vele szerintem, legyél nagyon óvatos. Ki tudja, hogy mire képes az az ember.

Ezzel nem megijeszteni, hanem óvatosságra inteni akarlak csak.

De tudsz példát mondani, hogy honnan tudja a tulajdonságaidat?

Gondolom azért csak nem így zajlik a beszélgetés, hogy;

Ő: Ismered ezt a filmet?

Te: Ja igen, és nagyon szeretem én is.

Ő: ja amúgy tudom, hogy sosem dobod ki magad után a kockasajtos papírt.

Vagy hogyan? Nem tudom elképzelni :'D

2017. szept. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy kezdte, hogy te "tudod milyen egy narcisz" erre én azt írtam, hogy nincs személyiség zavarom meg meg pár dolgot magamról ami számomra nem lényeges, hogy néha szoktam szarul lenni ilyesmi..meg hogy általában a személyiségem érdekelte. Megírtam neki egy pár dolgot ezután teljesen átvette a beszélgetést kérdés nélkül leírt rólam mindent...bármit írtam tudta a tökéletes válaszát
2017. szept. 5. 22:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazából én is ilyen vagyok.Túl hamar mindent tudok általában a lányról aki érdekel.Csak beszélnem kell vele maximum 1 órát és már tudom mikor,mit,miért csinál.Persze ez nem mindenkinél működik ,de kevés lány ragadja meg a figyelmem,náluk pedig mindig ez a helyzet.
2017. szept. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!