Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek baj hogy megcsaltam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj hogy megcsaltam?

Figyelt kérdés

Harom honapja minden nap beszelek egy kanadai sraccal de meg nem taliztunk viszont mindektten ugy erezzuk hogy egyutt vagyunk. Neha kicsit el szokott hanyagolni es amikor szova teszem akkor mindig en kerek bocsanatot. Most is ez volt, 3 napig nem irt Snapchaten csak megyitogatta az uzeneteim meg postolt a storyjaba de nem irt meg semmi, le se szar, en meg nyaralason vagyok es hat szomoru voltam es lehet hogy leszptam egy ket sracot de semmi tobb nem volt, meg csak meg sem csokoltam oket vagy ilyenek, csak egyedul ereztem magam es hat pont kapora jottek... szerintetek baj hogy megcsaltam? nem akarom neki elmondani, kicsit ugy erzem hogy mivel nagyon osszeillenenk ezert nem merunk annyira kozeledni egymashoz, inkabb ilyen bff es kapcsolat kozott vagyunk es igy kisebb eselyel szakitanank mert pl most mar nem cseszem le ha nem ir meg ilyenek szoval nem erzi azt hogy kotelessege irni ezaltal kicsit o is szabadabb es ha majd talizunk kb 2 ev mulva akkor meg majd osszejovunk.

17f



2017. aug. 22. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Fuuuj te meleg vagY
2017. aug. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ti nagyon nem jártok ám... Max levelezőtársak vagytok, nem csalhatod meg akivel nem is jársz. Szerintem ő sem gondolja h "járnátok"
2017. aug. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy lesz.tam egy-két srácot" hatalmas :'DD

Amúgy szerintem sem gondolja, hogy ti együtt jártok. Gondolom a távolság miatt nem is nagyon fogtok. Vagy ő tudja egyáltalán, hogy te ÚGY közeledsz felé? Nem lehet, hogy csak barátnak tart?

2017. aug. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kamu, hogy rossz színben tüntesd fel a melegeket.
2017. aug. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
lol szerintem meg nem. egy szoval nem mondtam hogy minden meleg ilyen, sot az osszes meleg ismerosom huseges, es en is ugy vagyok vele hogy nem tudom hogy megcsalasnak szamit e ez, ha nem is jarunk csak barati viszonyban vagyunk akkor tuti nem
2017. aug. 27. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!