Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítanom kellene?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kellene?

Figyelt kérdés

1éve vagyunk egyutt a barátommal, sokszor voltak kisebb nagyobb viták, de mindig megoldottuk őket. Ez most sajnos más lett.

Az utóbbi időben teljesen elhanyagolt. Alig találkoztunk ez alatt az idő alatt, neki szinte nem is hiányoztam. Teljesen megváltozott, mostanság bunkó és flegma velem, ha írok neki vagy nem nézi meg vagy valami rövid kis szóval válaszol. Ő ezt minden veszekedésnél rám fogja, hogy én tehetek erről. A gond csak az, hogy én azért változtam meg, mert ő ilyen. Nagyon magányosnak érzem magam és nagyon eltávolodtunk.

Nagyon sokszor bunkó, a legjobb barátom (akinek kértem a véleményét és segítségét) szerint rég ott kellett volna hagynom, mert szornyű módon bánik velem.(bevallotta hogy szándékosan 'szar le' mert várja, hogy majd én futok utána. A gond csak az, hogy egy év alatt folyamatosan én tettem a kapcsolatunkért és én kompromittálódtam többet.) nagyon csalódottnak érzem magam hetek óta és mindig rossz kedvem van.


Egy gond van...nagyon szeretem még ennek ellenére is. Most arra jutottam, adok neki pár napot, ha nem változik, nem ijed meg hogy elveszíthet, szakítok. Félek, ez az elhatározásom később meginoghat, szépen visszatáncolok mert még mindíg szeretem.Semmi képpen sem szeretném én az első lépést tenni meginr a békülés felé, túl sokszor volt már így, és azokkal amiket mondott nagyon megbántott és csalódtam benne. Nem ilyen volt.



Tudni szeretném, hogy ti mit gondoltok. Sajnos hosszabban nem tudom leírni, de remélem a szituáció érthető :/

Szerintetek mit kellene tennem?

17/L


(A barátom 18éves)



2017. szept. 6. 16:41
 1/8 DollarDog ***** válasza:
100%
Könnyebb feladni, de mi lenne ha ezt elmondanád a barátodnak amit ide irtál? Lehet hogy elgondolkozik és talán megpróbál változtatni! Egyszerűbb manapság eldobni egy kapcsolatot mint megjavittani tudom én! Ha nem próbál változtatni akkor szakíts vele! De próbáld megbeszélni vele!
2017. szept. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a szuper gyors válaszod, nagyon meglepődtem, hiszen most írtam ki:)

Sajnos az utóbbi egy hétben és pár napban folyamatosan ezt próbáltam. Ő szikla szilárdan állítja, hogy ez az én hibám és "én teljesen hülye vagyok" mert máshogy gondolkodok mint ő. Nekem nagyon szorrul esik amikor ilyeneket mond, és szerintem ha van egy ember, akit szeretsz, azt nem hülyézed, idiótázod és nen illeted egyéb hasonló és rosszabb szavakkal...


Sajnos nem jut el a tudatáig, amit írok neki, mintha leperegne róla minden, amit mondok.

Nagyon köszönöm a válaszodat !!!:)

2017. szept. 6. 16:48
 3/8 DollarDog ***** válasza:

Egyáltalán ne köszönd :) örülök ha segíthetek!

A témára visszatérve, így ahogy leirtad tényleg nincs sok esély a kapcsolat folytatására! Mond el neki hogy ő volt a hülye és hogy otthagyod a francba! Téged csak lehúz! Találsz majd olyat aki megbecsül és nem hülyéz/idiótáz le téged! :)

2017. szept. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Nem is tudod mennyit segítettél. Tény, hogy a saját nézőpontomból tudom csak leírni, de szerintem az mindegy ,hogy kinez a szemszögéből van elmesélve, hogy aztmondja " nincs ideje" és " ha szakítani akarok elég facebookon megtennem, mert fölöslegesen nem jönne be, nincs rá ideje"...tehát igen. Kicsit rosszul esik.


Ha esetleg bármiféle vélemény lenne még valakitől, azt szívesen fogadom :)

2017. szept. 6. 17:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előbbi válaszolóval, ha már próbáltál erről beszélni és semmi nem változott, akkor valóban nincs más hátra mint előre, és szakítani. Nyilván ezt könnyebb írni, mint megtenni, de képzeld el, hogy egy idegen vagy, aki ezt a kiírást olvasod... szerintem te is szakítást tanácsolnál, nem alaptalanul.


Egyébként azt is el tudnám képzelni a leírtak alapján, hogy a barátod direkt próbálja kiprovokálni a szakítást... bár ez mit sem számít a végeredmény szempontjából, ha így van, tedd meg neki ezt a szívességet, mindenkinek jobb lesz így. :)

2017. szept. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszod!!:)

Sajnos én is tudom, hogy ez lenne a jó lépés...de sajnos nagyon szeretem mindezek ellenére is és nagyon nehéz, bár úgy túnik, muszáj lesz rávenni magam..:/


A barátom ezzel ( saját elmondása szerint) azt akarta kiprovokálni, hogy " vissza változzak"...csakhogy ha engem elhanyagolnak én magányosnak és szeretethiányosnak érzem magam, tehát mivel ismernie kellene tudhatná, ez nem megoldás nálam..és hát nem csak velem volt/van a probléma.


Nagyon nagyon köszönöm a válaszokat!:)

Továbbiakat is szívesen fogadok.!

2017. szept. 6. 21:55
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ismételni nem szeretném a többieket, úgyhogy csak annyit mondok, hogy próbáld megbeszélni vele, hogy mi a te problémád ezzel a dologgal és, ha nem változik semmi akkor sajnos véget kell vetni a dolognak mivel nem jössz akkor ki belőle jól.
2017. szept. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!:) megpróbálom megbeszélni vele, majd kiderül hogy alakul:/
2017. szept. 7. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!