Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek szakítanom kellene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítanom kellene vele? 21/F

Figyelt kérdés

Barátnőmmel már 1 év 8 hónapja vagyunk együtt egyszer már majd nem szakítottunk de úgy nézki hiába maradtunk együtt ebből már nem lesz semmi. :( Úgy érzem már nem szeret..

nem mutassa ki csak ritkán sokszor van olyan érzésem hogy már csak vagyok neki és kész.Más fiú miatt szomorú megint állítólag el akar neki mondani valamit amiatt szomorú de én ezt nem tudom el hinni.Meg nem csalt szerintem de már nem olyan mint volt vagyis az ő részéről mikor mondom neki hogy akkor hagyjuk szakítsunk azt mondja h szeret és nem akar szakítani.

De így csak szenvedés az egész van arra valami esély

hogy olyan legyen mint volt ? Nem tudom hogy lépjek túl rajta hiszen nekem csak ő van az életemben se szüleim se semmi és mikor el hunytak szüleim akkor dobott a előző barátnőm is csúnyán pofán kent a dolog.

Ő szedett össze mostani barátnőm de ha szakítunk rosszabb lesz mint valaha bele se merek gondolni hogy mi lesz ha őt is el veszítem. :(



2016. szept. 3. 03:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán a legjobb,ha kitartotok wgymás mellett,de úgy,mint régen,törődtök egymással,s beszélgessetek egymással,újítsatok,szóval ha szeretitek egymást,akkor támasszátok fel egymást a helyes útra! Sok sikert!
2016. szept. 3. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez a "más fiú miatt szomorú" esetleg az első szerelme? Mert ha igen, akkor valószínűleg emiatt. Ha nem, akkor véletlenül nem tudod, miért?


Ha neked azt mondja, hogy szeret, és nem akar elveszíteni, nem feltétlenül valóban így van teljes mértékben. Ha viszont azt mondja, hogy nem akar elveszíteni téged, akkor az (szerintem) úgy is van. Én egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy valaki ilyet csak úgy érzelem nélkül mondjon. Emögött kell lennie valaminek. Lehet, nem biztos az érzéseiben, lehet valami összezavarta.


Azonban nem tudom, milyen személyiségű a te barátnőd. :c


20L

2016. szept. 3. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Lol, ha az én barátnőm "szomorkodna" más fiú miatt és az a fiú nem a rokona lenne, a lába nem érné a földet. Mi a kérdés...
2016. szept. 3. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Állítólag csak mondani akar valamit neki hát de a fiú 25 éves van családja szóval nem hiszem olyanról lenne szó viszont tetszik neki ezt tudom mert mondta.Az első szerelme miatt biztos nem szomorú mert én vagyok az első szerelme. :( akivel komoly kapcsolata van.Velem volt együtt először úgy is.
2016. szept. 3. 05:19
 5/7 anonim ***** válasza:

ne legyél naív. tesztik neki és szeereti is de a barátnod nem akarja neked bevallani. sajnálom hogy így megírom de ez van! csak azért van veled mert a másik családos de amúgy már nem lenne veled.


Sajnálom de ne csússz szét találszz mást :)

2016. szept. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2# vagyok.


Az felettébb érdekes, hogy nem mondta el neked, mit akar elmondani neki. Igazán megoszthatta volna veled is, de mivel nem tette, sajnos nekem olyan jut eszembe, hogy szerelmet akar vallani (de remélem nem, ezt csak tőle tudhatod meg, márha elmondja). Meg kell erősödnöd lelkileg, mert nem hiszem, hogy egy ilyen kapcsolatban van jövő. De feladni sem szabad, amíg van egy kis remény, küzdened kell, mert szereted. Ennek a lánynak nem szabadna így bánnia veled.

2016. szept. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.


Egyetértek az 5# hozzászólóval. :c

2016. szept. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!