Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van ilyen fiú? (Kicsit fura...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen fiú? (Kicsit fura lehet)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Csak kíváncsiságból kérdezném, van olyan fiú, aki szívesen van a gyengébb fél szerepében? Hetero kapcsolatban gondolom. A lány nem akarná irányítani, ugyanúgy "felnézne" rá, de ő lenne a védelmező fél, akihez a fiú hozzábújhat, megvígasztalja, ilyesmi. Nem baj, ha alacsonyabb a lánynál, sőt :) előny valamennyire.


Nem társkeresési célból írtam ki! (van is párom, de vele az átlagos felállás van)


2017. szept. 8. 07:58
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Van, de a lányok nem szeretik ezt.
2017. szept. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van, de nem sok. A legtöbb srác (nem hinném, hogy a társadalmi nyomás miatt) automatikusan védelmező lesz és próbál a lány támasza lenni.

Bár hozzáteszem, egy normális kapcsolatban szerintem ez a dolog (persze helyzetfüggő, de) oda-vissza működik.


A magasságot meg nem értem, hogy jön ide, ha a barátnőm két fejjel lenne magasabb, akkor is megvédeném ha mondjuk valaki belekötne az utcán. :D

2017. szept. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Supbro válasza:
100%
Szia én srác vagyok. Én nem vagyok alacsony (186) de viszont nem nagyon van magabiztosságom ezért szeretem ha a lány magabiztos de mondjuk hogy ő védjen meg engem azt azért nem hagynám: D Viszont bizonyos helyzetekben jólesik ha a lányhoz hozzábujhatok és egyfajta "védelmet" Érzek és bizonyos helyzetekben ő a határozottab... Úgyhogy van hasonló : "D
2017. szept. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tehát van egy igényed, amit a pároddal nem tudsz megbeszélni, ezért ide írsz, hogy valahol a nagy világban létezik-e az a pasi, akire te vágysz az igényeidnek megfelelően, de természetesen nem akarnál vele megismerkedni, hiszen neked barátod van... :D
2017. szept. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Néha képes vagyok túlzottan érezni (tényleg csak néha, havonta 1-2 alkalom), olyankor jól esik/esne ha a barátnőmhöz bújhatok. Eddig kapcsolatokban nem volt gond, mivel ugyanúgy én védtem magunkat az utcán és az életben, de saját magamtól valakinek meg kell védenie. :)

Ezen kívül eddig nem voltam gyenge fél, de kipróbálnám, hogy filmezés közben én dőlök a másik ölébe, vagy én fekszem rá a másik vállára alvás előtt. :D Szexuális dolgokban viszont nem lennék rá képes, hogy én legyek... You know... Akkor undorodnék magamtól.

2017. szept. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :) Annyira akkor mégsem elvetemült gondolat tőlem, csak kevés aki benne lenne.


Barátommal próbáltam megbeszélni, hogy nekem legalább néha jólesne ez a felállás, de ő olyan tipikus macsó fiú, aki nem enged ebből. Azt mondta, képtelenség, hogy ebben bárki is benne lenne.


A priviseknek bocsi, hogy nem válaszoltam egyesével, de nem szeretnék flörtölni. Fiú-lány barátság meg nálam nem létezik :D 18 vagyok egyébként, egyikőtök kérdezte. (Bár így mindegy is)

2017. szept. 9. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!