Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megtetszett egy nálam 1 évvel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy nálam 1 évvel idősebb és kicsit ducibb lány az osztályban. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Őszíntén szólva nem tetszettek eddig a husisabb lányok. Jó magam is egy vékonyabb és átlagmagas pasi vagyok. Viszont ez a csajszi más. Egy osztályba járunk most. Ő ilyen nyilt, nevetős, humoros csaj aki nagyon értelmes és okos is. Egy szóval a személyisége is tetszik. De külsőleg is nagyon. Gyakran nézem őt és láttam h néha ő is nézett engem de valahogy az eddigi bátorságom ami megvolt más lányoknál. Félek h le se szarna. Bár barátkozik velem is de nem

2017. szept. 9. 13:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Lemaradtt a vége bocsi. Tehát nálam olyan másabb olykor. Mintha idegesebb lenne és kényelmetlen h velem kell beszélnie
2017. szept. 9. 13:56
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg te is bejössz neki:) próbálj utalgatni rá, hogy tetszik neked. Dícsérd meg a haját..vagy mikor épp nevet a mosolyát. Csak lazán.
2017. szept. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Huh köszi:) és hogyan hívhatnám randizni? Úgy h esetleg ne égjek be nála. Volt aki azt mondta ne hívjam el kajálni meg ilyenek de nem igen voltam sose randizó tipus.
2017. szept. 9. 21:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Először is keresd meg a tökeidet, mert amíg félsz a pofára eséstől, addig nincs miről beszélni.
2017. szept. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hány évesek vagytok? Egyébként lehet,hogy te is bejössz neki és azért ideges a közeledben.
2017. szept. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
Lehet hogy irritálod, azért ideges. Hogy lehetsz ilyen kis nyomi.....
2017. szept. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem is amiatt ideges, mert te is tetszel neki. Én legalábbis kamaszként azoknak a fiúknak a társaságában éreztem magam feszélyezve, akik tetszettek.

Attól, hogy duci nem kell másként közeledned hozzá, mint mondjuk egy vékony lányhoz. Én pl. elég telt vagyok, de ez nem befolyásolja, hogy milyen randira mondanék igent. A férjem sokszor meghívott kajálni, mikor még csak ismerkedtünk és nem vettem sértésnek vagy ilyesmi. Szerintem bánj vele ugyanúgy, mint eddig bármelyik lánnyal, aki tetszett.

Az jó ötlet, amit írtak, hogy dícsérd meg a ruháját/haját/mosolyát, akkor legalább látod hogy reagál. Sok sikert!

2017. szept. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!