Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szóóóval. Van egy lány iskolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóóóval. Van egy lány iskolatársam és valamiért kerül, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A sztori úgy kezdődik, hogy tavaly ismertem meg és nagyon megtetszett, elhívtam randira(nemet mondott) ezek után úgy voltam vele, hogy legyünk akkor csak barátok. Kb 3 hónapig vagy 2 írkáltam neki folyamatosan, viccelődtünk, stb.

Egyik nap egy idősebb haverom véletlenül meglátta a beszélgetést és azt mondta: "ez a csaj beléd van zúgva, hívd el randizni!" Természetesen nem tettem, később azonban az iskolatársakról kiderült, hogy szeretnek nagyon kamu pletykálni és az egyik olyan jól sikerült, hogy a csaj letíltott.

A lényeg ebben az, hogy bocsánatot kért azért mert mondta, hogy rájött(visszajelölni luxus) viszont később elkezdte azt hinni, hogy én követem(wtf annyi, hogy közös barátaink vannak és velük is beszélek.)



Jelenlegi állapot: azt hiszi, hogy követem,közben csak a haverokkal akarok beszélni, de mindig ha megjelenek, csap egy drámát, hogy ő most lelép csak miattam.

(Onnan tudom, hogy miattam, mert gyakran kiabálja "drámaian" hogy te fa**szopó :/)

Még most sem tudom miért mérges, tipp?

Ti mit csinálnátok a helyembe?

(Úgyanúgy bűntudatom van mikor miattam megy el, mert tudom, hogy akkor senki nem beszél vele, szóval a sz@rd le nem egy jó megoldás.)



#Őrültcsaj
2017. szept. 11. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagyd a p*csába, ez egy szerencsétlen csaj. Miért ne lenne jó megoldás? Ő üldözött el, nem hisz neked, így járt. Ne neked legyen már bűntudatod, mert pár sz*rkavaró pletykát indított és a csaj meg inkább nekik hitt, mint neked.
2017. szept. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval. A csaj azt élvezi, ha drámázhat. :D

Talán némi feltűnési viszketegsége is van.

Vagy csak úgy gondolja, hogy neki ilyen hű de izgalmas az élete, minden körülötte forog. Esetleg Maricsujon nevelkedett...:/

2017. szept. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!