Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy lánnyal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy lánnyal aki az iskolatársam?

Figyelt kérdés
Most nyáron jöttem össze egy lánnyal, akivel egy suliba járunk, de nem vagyunk osztálytársak, ő 10.-es én 11.-es. Nem tudom hogy mennyit legyünk együtt bent a suliban, hogy mennyi a normális, meg nem akarom túlzásba vinni, hogy egyfolytában egymás nyakán lógunk, ugyanakkor nem is akarom elhanyagolni, meg azért sulin kívül is jó volna találkozgatni. Most van először barátnőm, szval minden minden jó tanács jöhet, mit hogyan csináljak meg ilyenek ;)

2014. aug. 25. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem suliban te is, ő is a barátaival van.Szerintem menjetek haza együtt és utána legyetek együtt.Fél napig csak kibirjátok ,és a barátaiddal is vagy meg vele is
2014. aug. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Há' idefigyelj, szerintem nyugodtan csinálhatsz, amit akarsz vele. Ha túlzásba esnél, azt TE is éreznéd, és a haveroktól/barátoktól is jönnének a visszajelzések, hogy ezt már ne. Szal hallgass a szívedre! Meg amit a barátnőd akar. ne légy tolakodó!
2014. aug. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mi van veled ember? nem hogy örülnél ennek hogy minél több időt tölthetsz vele inkább minden időt ki kellene használnid ami a rendelkezésedre áll mert nem tudhatod mikor lesz vége
2014. aug. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak nagyon kérlek ne a folyosón gabalyodjatok egymásba, utálom nézni mikor egymás szájában turkál a nagy szerelmes pár a folyosón. Nem vagyok féltékeny, van barátom, de ezt nem iskolában illik.
2014. aug. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem az iskolában lehettek kicsit visszafogottabbak! Majd együtt hazamentek és akkor már szabad a pálya!
2014. aug. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó megoldás lehet, ha megbeszélitek előre, hogy suli előtt és után együtt vagytok, és mondjuk találkoztok egy kijelölt (lehetőleg hosszú) szünetben, pl. ebédszünet. Ha ezen túl még véletlen összefuttok, az legyen ajándék, de ne legyen belőle rendszer. Ha a leányzó esetleg úgy venné, hogy ezzel le akarod építeni, akkor azt is lehet, hogy mindennap hagysz egy kis romantikus üzenetkét a szekrényében/padjában/táskájában, amit várhat, a csajok buknak az ilyesmire. És tényleg, semmiképp ne nyaljátok-faljátok egymást a folyosón, szerintem az összesimulós ölelkezés is túlzás, egy-egy szájrapuszi találkozáskor-búcsúzáskor oké, de amúgy maradjatok a szolid kézfogásnál, mert baromira idegesítő ám a többieknek folyton a cuppogást hallgatni.
2014. aug. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!