Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen számotokra a tökéletes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen számotokra a tökéletes párkapcsolat, és tökéletes pár?

Figyelt kérdés

Persze a kérdés alapvetően azoknak szól, akik hisznek az örökké együttlétben (legalábbis számomra ez megegyezik a "tökéletes" melléknévvel), de természetesen mások is válaszolhatnak.

Kort és nemet is írjatok, ha lehet, köszönöm! :)



2017. szept. 13. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Amíg az ember letezik addig semmi es senki sem lesz tokeletes es allando sem.

Nincs számomra tökéletes par es párkapcsolat sem, idealom sincs , kifejezetten bass*a az agyam ha valaki leirja hogy 180 feletti kek/zold/ barna szemű ilyen olyqn haju , olyan ilyen személyiségű pasi legyen mert addig az ilyen válaszolok nrm jutnak el hogy ez csak elmélet es gyakorlatban nem igy van es teljesen fas*sag amit irnak.. Annyira mint amit en irtam.

Valamennyi idos fiu.

2017. szept. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyáltalán van tökéletes párkapcsolat az számomra olyan ami őszinte és semelyik tag sem csalja meg a másikat.

A tökéletes pár kedves, őszinte, megbízható. Külsőre meg az a lényeg hogy legalább legyen olyan magas mint én vékony legyen és ne legyen csúnya arca.Persze azt is mondhatnám ide hogy legyen barna hajú és barna zöld szemű meg magas és sportos. De ha valakivel aki nem ilyen szerelmesek leszünk és jól érzem magam vele akkor ő lesz a tökéletes pár.

14/l

2017. szept. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én erre nem tudok felelni, mert akibe beleszeretek, az nekem tökéletes, a hibáival együtt is.
2017. szept. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hibáimmal együtt szeret és elfogad, megnevettet, anyatigrisként véd ha kell, ha szervezünk különleges programokat ami mindkettőnknek újdonság, nem szól bele a hobbimba és én se az övébe és még szerintem sorolhatnék millió más dolgot. :)
2017. szept. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tökéletes pár, külső:jól öltözött, de nem divatmajom, ápolt haja és jó vagy semmilyen illata van(ergo nem büdös), a haja legyen frissen mosott és rövid/rövidebb fazonú. A magassága szinte mindegy, a haj-és szemszín is. Alkatra inkább legyen vékony, esetleg normál.


Belsőre:intelligens, sok minden érdekli, céltudatos, kedves, udvarias, szeressen sportolni meg enni(ez nagyon fontos, mert az én életemben ezek a dolgok meghatározóak), a társaságomban ne nyomkodja sokat a telóját, legyen őszinte, hűséges, és ne legyen irányítás mániás, ne kötekedjen sokat.


Tökéletes párkapcsolat: szeretjük egymást, hűségesek vagyunk egymáshoz. Sok közös program, nem feltétlenül kell romantikusnak lennie ezeknek(sőt, egy bizonyos határ után túl sok a nyálból), lehetnek haverias jellegűek(pl: elmegyünk focizni, videójátékozunk, mozizunk) Kevés veszekedés, mindent nyugodtan megbeszélünk, szex csak pár hónap járás után jöhet szóba.


Asszem ennyi:D

15/L

2017. szept. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!