Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha félek és nem vagyok benne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha félek és nem vagyok benne biztos, hogy randizni meg szerelembe esni szeretnék akkor még nincs itt az ideje? 16/L

Figyelt kérdés
Ismerkedni lenne lehetőségem. Sokat álmodozok párkapcsolatról és szerelemről de amikor csak kicsi esély van akkor egyszerűen parázok... Mintha ettől a maradék gyerekkoromat is elveszteném vagy nem tudom de tisztázni akarok, hogy akkor most azért félek mert anyám elhagyott (megint) és visszahúzódó vagyok és tartok valamennyire egy ismeretlen fiútól, vagy mert nem állok készen?

2017. szept. 13. 22:42
 1/3 anonim válasza:
Én is ilyen voltam barátnőmmel szemben és őis velem szembe.. Éncsak simán ráírtam facebookon hogy ajánljon valami filmet és elkezdtünk beszélgetni, aztán amikor úgy gondoltam eljött az ideje elkezdtem egyértelmű, de mégis csavart dolgokat írni neki, utána minden jött magától :)
2017. szept. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem készen állsz csak még nem ismered azt akit igazán szeretni tudsz, ha majd ő eljön nem lesznek kételyeid.

16/f

2017. szept. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ohh sajnálom ami anyuddal történt :( Na a lényeg, hogy érezni fogod, ha a megfelelő személy eljön. Nem azért parázol, mert korai, hanem mert nem azzal az emberrel történik, akivel lennie kell. :)

16/L

2017. szept. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!